Carnival Breeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat


Latest topics
» Chat
by Yamato Kasumi Sun May 10, 2015 5:35 pm

» Jacky Ingram
by Jacky Ingram Fri May 08, 2015 11:13 pm

» Party rock
by Jared Lawson Fri May 08, 2015 7:04 pm

» Sorry
by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

» Õhtusöök Bonsai Sushi's.
by Yamato Kasumi Thu May 07, 2015 8:04 pm

» It's been a long time, brother
by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

» Ma olen halb inimene
by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

» https://instagram.com/YamatoKasumi/
by Yamato Kasumi Wed May 06, 2015 9:42 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Sun Jul 12, 2015 6:13 pm

Kas ma segan sind?

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kas ma segan sind? - Page 2 Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Tue May 05, 2015 3:44 pm

"Naised vist tõesti armastavad ainult kõrvadega - kuulevad igasugu iba ja teevad järeldusi, aga ei näe, mis tegelikult toimub," tõdes Nate, "tead, mida Patrick mulle ütles? Et ma vaatan kõiki naisi tühja pilguga, välja arvatud kolme. Ja ma täielikult nõustun." Neid kolme, keda ta tõesti imetleb. Kõiki kolme erineval põhjusel, aga see ei oma hetkel tähtust. Loeb see, et Nathaniel võib olla kõigiga sõbralik, aga südamesse igaüks ei poe. "Ma ei ole varem keskendunud sellele, kuidas juhtida klubi nii, et see toimiks ka siis, kui mind koha peal pole," ütles Nate. Kuidas õde sellest aru ei saa, et alles paar kuud tagasi hakkas Nathaniel sellele mõtlema, kuidas ise vähem tööd peaks tegema, aga ikkagi kõik kontrolli all oleks ja tema jätkuvalt head tulu saaks. Ta ei saa loota sellele, et läheb mandrile ja leiab kohe tasuva töö. Ta ei saa põletada silda enda ja klubi vahel.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? - Page 2 Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Tue May 05, 2015 7:00 pm

Nate ei tea ikka naistest mitte midagi ja Juliette ei viitsinud talle oma pointi selgeks teha. "Muidugi me armastame oma kõrvadega," sõnas Juliette sarkastiliselt. "Ma ei viitsi enam sel teemal arutada, see ei vii niikuinii kuskile. Sa oled liiga põikpäine selle jaoks," lisas näitsik. Oma jutuga tahtis ta vaid Zoe'le head teha ja loota, et Nate enam teistega ei flirdi, aga kus sa sellega. Zoe ja Nate olid nii armsad koos, aga tüdruk oli Julie' parim sõbranna ning ta hakkas vaikselt kahtlema, kas Nate ikka väärib sellist neidu nagu Zoe. Ilmselt oleks Nate'l vaja tüdrukut, kes oleks iseseisev ja kellel oleks savi, kui kutt mingi teise tüdrukuga flirdib. 
Ega Juliette ei teadnud ju, et Nate'l oli see mingi uus plaan. Ta ei teadnud üldse, mis plaanid vennal klubiga olid ja teda ei huvitanud ka väga. "Ma loodan, et su plaan viib ka kuskile," sõnas Julie. "Aga olgu, ma jätan sind paberitööga üksi, sest sul on ilmselgelt palju teha," lausus näitsik toolilt püsti tõustes. "Näeme veel," lisas ta enne, kui ukse avas ja sealt välja jalutades enda järelt sulges. Juliette suundus baari poole, kuhu jättis oma tühja klaasi ja seejärel edasi toidupoodi.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum