Carnival Breeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat


Latest topics
» Chat
by Yamato Kasumi Sun May 10, 2015 5:35 pm

» Jacky Ingram
by Jacky Ingram Fri May 08, 2015 11:13 pm

» Party rock
by Jared Lawson Fri May 08, 2015 7:04 pm

» Sorry
by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

» Õhtusöök Bonsai Sushi's.
by Yamato Kasumi Thu May 07, 2015 8:04 pm

» It's been a long time, brother
by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

» Ma olen halb inimene
by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

» https://instagram.com/YamatoKasumi/
by Yamato Kasumi Wed May 06, 2015 9:42 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Sun Jul 12, 2015 6:13 pm

Ma olen halb inimene

2 posters

Go down

Ma olen halb inimene Empty Ma olen halb inimene

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 9:10 pm

Melissa istus enda kajutis ja oli seganud valmis mõnusad alkoholivabad joogid. Kell oli just saanud kuus ja Zoe pidi kell üheksa minema tööle, praegu sai ta aga Juliette'iga rääkida. Mel oli paar tundi tagasi sõbranna käest uurinud, et kas ta on vaba ja Juliette õnneks oli. Tüdruk kandis siniseid teksaseid ja musta lihtsat maikat. Ta pikad heledad juuksed olid seatud kõrgesse hobusesabasse, nii oli enda kajutis kõige mõnusam olla. Zoe lootis, et Juliette ei lõpeta seda sõprust, kuigi Mel oleks isegi sellest aru saanud.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Juliette Rivera Mon May 04, 2015 9:41 pm

Juliette'l on laeval üsna lõbus elu. Tööl ta kuigi palju ei käi ning kui käib, siis päevad on lühikesed. Palk aga hea, kuigi ta on ainult poole kohaga tööl. Samas igatseb neiu ratsutamist ja on mõelnud, et läheb varsti laevalt minema, aga raske oleks jätta neid armsaid inimesi laeval. Seal hulgas ka Zoe't, kellega neiu peale tööd pidi kokku saama. Juliette koputas uksele ja astus seejärel sisse. Ta teadis, et Zoe on seal üksi ja ootab neidist, pealegi oli neil kombeks peale koputamist sisse astuda. "Tsau," naeratas Juliette, "sind näeb kui kuuvarjutust viimasel ajal." Zoe oli vist palju tööga ja Nate'ga hõivatud olnud, et eelmisel nädalal nägid nad üksteist vaid kolm korda. Parimate sõbrannade jaoks liiga vähe. "Mis toimub?"
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 9:50 pm

Neiu lisas just kõrred jookidele juurde, kui kuulis ukselt koputust. "Hei, Juliette," tervitas tüdruk sõbrannat, et siis võtta klaasid ja üks tüdruku kätte anda. "Kirsi-laimi jook," mainis ta juurde, et siis voodile istuda ja üks lonks võtta. Oli küll täitsa hea, ta oli sinna pisut vürtsikust ka lisanud ja kokteil maitses väga suviselt. "Ma tean, mul on tööga kiire olnud ja noh... Mul on vaja sinuga rääkida," alustas Mel. "Ma keerasin suure jama kokku," lisas tüdruk. "Ja ma tean, et sa võib-olla ei taha minuga pärast enam suhelda, aga palun kuula mind ära, asi on Nate'is ja minus," selgitas Juliette.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Juliette Rivera Mon May 04, 2015 9:59 pm

Juliette võttis klaasi enda kätte ning võttis seat kõrre kaudu lonksu. "Päris hea on, kokteilimeister," sõnas näitsik ja eemaldas jalast oma jalanõud, ronides siis samuti voodi peale istuma ja sättis end mugavalt. "Andeks antud. Sa võid minuga kõigest rääkida," sõnas Juliette. Ta kortsutas kergelt kulmu, kui kuulis, et Zoe olevat suure jama kokku keeranud. "No kuule, vaevalt asi nüüd nii hull ka on, et ma ei suhtleks sinuga enam. Kui asi on Nate's ja tema naistega flirtimises, siis jah, ta on kohati jobu," lausus Julie. "Aga räägi, mis lahti on," oli ta juba tõsisem, jäädes Zoe't kuulama.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 10:05 pm

"Peabki hea olema," vastas Zoe kerge naeratusega. Ta segas kõrrega jooki ja lonksas seda uuesti. Tüdruk ei tahtnud üldse asjast rääkida, aga ta pidi. "See ei ole probleemiks. Või noh on, aga me saime selle vist lahendatud, ma ei tea. Me ei rääkinud sellest eriti enam," lausus Melissa. "Aga ühel õhtul olin ma üsna pahane Nate'i peale ja ma istusin tekil. Ja siis tuli Marcus sinna ja me rääkisime," rääkis Zoe edasi. Nüüd ei suutnud ta enam Juliette'ile otsa vaadata. "Ta suudles mind ja ma ei teagi enam, mis toimub," lisas Zoe. Vaikus enne tormi.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Juliette Rivera Mon May 04, 2015 10:11 pm

Juliette lonksas samuti kokteili. "Ma arvan, et peaksite. Ma rääkisin Nate'ga sellel teemal. Ta ütles midagi umbes nii, et see on tema elustiil ja end muuta ta ei kavatse," sõnas naine. Ehk siis neiud jäävadki tema venna sabas jooksma ning Nate annab neile lootust, et midagi võib juhtuda, kuigi endal on tüdruk olemas. Aga kui midagi tõepoolest juhtub? Juliette ei suutnud esialgu uskuda, mida Zoe just rääkinud oli. Ta oli vait, lihtsalt vait, vaadates Zoe'le suurte üllatunud silmadega otsa. "Minu vend Marcus?" Ilmselge, et Juliette'i vend, teisi Marcuseid ei teadnud vist kumbki neist. "Miks ta sind suudles? Kas sa suudlesid teda tagasi? On sul tema vastu tunded või midagi?" esitas neiu terve hulk küsimusi. Tal polnud õrna aimugi, et Marc võiks midagi sellist korda saata.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 10:37 pm

"Tõesti?" küsis Zoe üllatusega. Talle tundus aina rohkem, et ta ei tundnud enda kutti üldse. See isegi hirmutas neiut kergelt, veel üks põhjus juures, miks Nate'iga asjad lõpetada. "Jah, Marcus. Ta ütles, et tal on minu vastu tunded ja... Ta on hooliv ja soe ja sõbralik," rääkis Zoe. "Aga ma tean, et see lööks kiilu Nate'i ja Marcuse vahele, seega mul tasuks vist Nate'ga see asi lõpetada ja Marcusest eemale hoida," arvas Melissa. See oli parim Juliette'i perekonna jaoks.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Juliette Rivera Tue May 05, 2015 1:06 pm

Juliette noogutas. "Keegi peaks talle mõistuse koju tooma, sest ma annan alla," sõnas neiu. Vennale aru pähe rääkimine oli ikka kuradi raske tegevus ja ta ei mõista üldse, et võib Zoe nii kaotada, kui end pisutki ei muuda. Kas siis Zoe polnudki tema jaoks üldse nii oluline? Raske oli aru saada. Juliette ei suutnud uskuda, et Marcusel on Zoe vastu tunded - kuidas ta seda ei näinud? "Zoe, sa ei pea kohe sellepärast Nate'ga asja lõpetama või Marcusest eemale hoidma. See võib ajutiselt nende vahele kiilu lüüa, jah, aga nad on vennad. Lõpuks lepivad ikka ära. Lihtsalt.. kas sa tunned Marcuse vastu sama, mis tema sinu vastu?" küsis Juliette uuesti.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Zoe White Tue May 05, 2015 9:11 pm

Zoe kehitas kergelt õlgu. Ta oli üritanud, kuid ei saanud Nate'ist eriti aru. Kui Mel kellegagi flirdiks kuti silme all siis Zoe küll oleks arvanud, et Nate'ile ei oleks see meeldinud. Nojah. "Ma kardan, et ma olen Marcusesse armumas," tunnistas Melissa vaikselt. "Ja ma tean, et see on väga halb, seega üritan ma teha kõik, et see olukord võimalikult normaalselt ära lahendada. Ma mõtlesin, et äkki peaksin mõneks ajaks laevalt lahkuma. Otsin mõnes linnas baaridaamina tööd," rääkis Mel.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Juliette Rivera Tue May 05, 2015 10:00 pm

Juliette üritas selles olukorras neutraalseks jääda, aga see oli kuigi raske tegevus, teades, et tema noorem vend ja parim sõbranna Nate'i selja taga suudlesid. Ta oli päris kindel, et Nate sellest ei tea ning midagi sellist noormees ei väärinud. Samas oli see arusaadav, arvestades, kuidas Nate Zoe'ga käitunud on. "Kas sa ikka armastad veel Nate'i?" küsis Juliette, "või oleks õigem küsida - kas sa oled temasse veel armunud?" Armumine ja armastamine on tegelikult kaks eri asja. Neil võib olla ülipisike vahe sees, aga siiski on. "Ei, Zoe, probleemide eest põgenemine ei aita. Kui sa tagasi tuled, on need endiselt alles," sõnas Juliette. "Ühelt poolt tahaks ma kisada ja karjuda sinu peale, et 'kuidas sa võisid nii mu vennale teha' ja sama Marcusega, aga teisalt ma saan aru sest see võis mulle ainult tunduda, aga sinu ja Nate'i vahel pole asjad viimasel ajal korras olnud. Kui sa arvad, et oled nüüd minu kui sõbra kaotanud selle pärast, siis arvad valesti. Ma toetan sind ja sinu valikut, sest ma tahan, et sa õnnelik oleks. Ja kui Marcus teeb sind õnnelikuks, siis peaksid temaga olema. Aga kui Nate, siis on tema sinu jaoks õige."
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Zoe White Wed May 06, 2015 1:59 am

Tüdruk ei suutnud uskuda, kui toetav Juliette oli. Zoe ise ei oleks ilmselt sellises olukorras suutnud nii rahulikuks jääda vaid oleks kergelt ärritunud ja siis andestanud, selline oli Zoe. "Ma ei tea, mulle tundub, et tema ei armasta mind enam üldse ja miks ma ikka üritan, kui tema midagi ei taha," tunnistas Melissa. "Sa oled parim sõbranna, tegelikult ka," kinnitas Zoe pisut nukra naeratusega. "Ma ei teagi," lisas neiu. "Kas see ei tekitaks Nate'i ja Marcuse vahele liiga suurt probleemi?" uuris Zoe.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

"Ole nüüd," sõnas Julie, "ma tean, et ta armastab sind. Nate võib vahel pisut eemalehoidev olla, aga see on kõik selle nõmeda klubi pärast." Nate oli talle ise ka ju oma plaanist rääkinud, et kuidas ta saaks klubi sellisele rajale viia, et ei peaks ise kogu aeg kohal olema. Juliette sai sellest ise samuti teada, huvitav, kas Zoe ei teadnud seda siis? Igatahes oli see mõistlik plaan ja Julie toetas seda sajaprotsendiliselt. "Ma üritan endast parima anda," naeratas tüdruk kergelt. "Tekitaks," vastas Juliette ausalt. "Ma tegelikult arvan, et Marcusel on mingi tobe crush sinusse ja ta saab sellest üle. Aga sinu ja Nate'i vahel on tõeline armastus. Seda ei tasu ohverdada kellegi pärast, kes sulle meeldib. Ma tean, et sa ütlesid, et oled Marcusesse armumas, aga see võib ainult sulle tunduda nii, sest Nate on viimasel ajal sitapea olnud ja Marcus on sinu jaoks olemas olnud," rääkis Juliette. "Lihtsalt, mõtle selle üle."
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Ma olen halb inimene Empty Re: Ma olen halb inimene

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum