Carnival Breeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat


Latest topics
» Chat
by Yamato Kasumi Sun May 10, 2015 5:35 pm

» Jacky Ingram
by Jacky Ingram Fri May 08, 2015 11:13 pm

» Party rock
by Jared Lawson Fri May 08, 2015 7:04 pm

» Sorry
by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

» Õhtusöök Bonsai Sushi's.
by Yamato Kasumi Thu May 07, 2015 8:04 pm

» It's been a long time, brother
by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

» Ma olen halb inimene
by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

» https://instagram.com/YamatoKasumi/
by Yamato Kasumi Wed May 06, 2015 9:42 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Sun Jul 12, 2015 6:13 pm

It's been a long time, brother

2 posters

Go down

It's been a long time, brother Empty It's been a long time, brother

Post by Dylan Steele Sun May 03, 2015 9:28 pm

Istunud pool hommikut jälle basseini ääres, tundis ühel hetkel ka Dylan, kuidas kõht pilli lööma hakkas ja tahaks justkui midagi süüa. Kuna ta alati just kõige tervislikumalt ei söönud, siis nüüdki oli tal isu ühe suure rasvase burgeri, friikate ja ühe eriti omapärase joogi horchata järele. Loodetavasti on see jook ikka menüüs, kui see laev ei tea kuhu ladina ameerika maadesse niigi suunduma peaks. Esitanud enda tellimuse ühele pisikesele nääpsukesele ettekandjale, ei läinudki kaua, kui burger, friikad ja see võrratu jumalate nektar mehele ette toodi ning Dylan enda einet isukalt hävitama asus.

OT: Jared
Dylan Steele
Dylan Steele

Posts : 33

Tegelase leht
Vanus: 27
Hüüdnimed: Steel
Amet: Näitleja

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Jared Lawson Sun May 03, 2015 10:05 pm

Jared oli nüüdseks laeval olnud juba paar päeva ja pidev valvelolek Filipiinidel juhtunu pärast hakkas juba hajuma. Ta oli uhkel laeval, kus mitte keegi teda ei tundnud, tal oli kõvasti raha, nii et mida veel tahta? Mis temaga ikka seal juhtuda saab? Seetõttu oli mees ennast juba üsna vabalt tundma hakanud. Hommikupooliku veetis Jed sel päeval oma sviidis, kuni tundis, et peaks midagi sööma. Jalutanud veidi laeval ringi, juhtus tüüp Guy's Burger Jointist mööduma ning märkas üht tuttavat kuju. Oleks päris hea kokkusattumus, kui too tüüp seal olekski see, kelleks Jared teda hetkeks pidas. Selleks, et oma kahtlustele kinnitust leida, astus mees aga ise samuti kiirtoidurestorani sisse ning sammus leti poole. Kui ta niikuinii süüa tahtis, siis samamoodi võis ta ju sealsamas keha kinnitada. Tellinud endale friikartulid, burgeri ja Coca-Cola, maksis ta nende eest ning saanud tellimuse kätte, jalutas "juhuslikult" mööda laua juurest, mille taga Steele istus. Kohale jõudnud ja veendunud, et tegemist oligi selle näitlejaga, virutas Jared ka oma kandiku lauale, enne kui suu avas. "Ma pole kunagi näinud, et keegi peale sinu veel seda jama jooks, nii et kui ma sinu lauast juhuslikult mööda kõndisin, olin ma kindel, et see oledki sina," teatas Jared. "Pole ammu näinud, Rob Dylan!" muigas Jared.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Dylan Steele Sun May 03, 2015 10:15 pm

Dylan ei paistnud kedagi tähelegi panevat, kuna oli nii ametis enda eine hävitamisega, kuid ometi virutas keegi varsti enda kandiku lauale ning kõnetas meest. "Jedi," sõnas Dylan, kui enda vana sõbra ära tundis. Kui mees tema turvamehe kohalt lahkus, oli Steele küll arvanud, et ei näe seda tüüpi enam kunagi, aga ometi olid nad kuidagi samale laevale sattunud. "See ei ole jama. Võta lonks ja proovi," lausus mees, kui kuulis enda joogi kohta kommentaari, ja ulatas topsi Jaredile. "Mida sa siin teed üldse?" imestas Dylan.
Dylan Steele
Dylan Steele

Posts : 33

Tegelase leht
Vanus: 27
Hüüdnimed: Steel
Amet: Näitleja

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Jared Lawson Mon May 04, 2015 5:02 pm

Jared vangutas kergelt muiates pead, kui kuulis, kuidas Steele teda "Jediks" kutsus. Tabav, seda muidugi. Kui Jared Dylani turvameheks olemisest loobus, ei arvanud ka tema, et nad kunagi veel kokku puutuvad. Eriti ühendust nad ju just ei hoidnud ning pealegi oli Lawson peale seda kohe LA-st lahkunud ning tagasi Texasesse läinud. Kui Dylan oma jooki talle pakkus, võttis mees selle korraks kätte, et topsi silti lugeda, kuid pani selle siiski uuesti sõbra ette lauale. "Parem jätan vahele. See ei näe eriti maitsev välja," pidi tüüp kommenteerima. Pigem jääb oma karastusjoogi juurde, kuigi see vahest nii tervislik polnud. Seejärel võttis Jared istet ning sõi ära paar friikartulit, enne kui end vastu seljatuge toetas ning pisut ümbrust vaatas. "Mõtlesin, et tulen ja naudin ka natukene rikaste lõbusid," vastas ta seejärel õlgu kehitades. See vastas ju osaliselt ka tõele. "Ja sina ise? Sai Hollywoodist kõrini? muigas Jared, olgugi et nüüd pisut liialdas.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Dylan Steele Mon May 04, 2015 9:32 pm

"Ise tead, jääb mulle rohkem," kehitas Dylan õlgu, kui Jared tema jooki maitsta ei tahtnudki. Vähemalt tüübile endale see jook meeldis ja ta vist väga muud ei joonudki, kui välja arvata mõned head koksid, mida basseini ääres tavaliselt pakutakse. "Rikaste lõbud? Sa leidsid kuskilt varanduse või?" oli mees üllatunud, kuigi Jared oli ka tema turvamehena päris hästi teeninud. Isegi kahju, et ta ära läks, kuna meestest olid päris head sõbrad saanud. "Otsustasin jah väikse puhkuse võtta ja lihtsalt kruiisida. Pealegi on kirsiks tordil veel see, et naised on siin ilusad," kehitas tüüp õlgu ning pistis ka paar friikat suhu.
Dylan Steele
Dylan Steele

Posts : 33

Tegelase leht
Vanus: 27
Hüüdnimed: Steel
Amet: Näitleja

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Jared Lawson Mon May 04, 2015 10:18 pm

"Naudi," noogutas Jared Dylani sõnade peale, et talle jääb rohkem. Samas võttis Lawson ise hoopis oma joogist lonksu, enne kui uuesti paar friikartulit ära sõi ning siis Steele'i küsimuse peale muigas ja pead vangutas. "Ma olen natuke... kõrvale pannud," lausus Jared, mis tegelikult küll päris tõele ei vastanud, aga tõde ka ju antud juhul rääkida ei saanud. Kuulnud Robi järgmiseid sõnu, noogutas tüüp ja vaatas ringi, sest tõsi ta ju oli, et Jaredki laeval päris palju kenasid naisi näinud oli. "Naudid endiselt poissmehe elu?" oletas Lawson sõbra sõnadest.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Dylan Steele Mon May 04, 2015 10:33 pm

"Muidugi," lausus Dylan laia muige saatel, kui Jared väitis, et on natuke raha kõrvale pannud. Päris palju pidi siis ikka kõrvale panema, et nii kiiresti rikastuda. Isegi Dylan ei suudaks seda, kui ta veidi vaesem oleks ja ikka mingi summa kõrvale paneb. See läheks alati sellesse ära, mida hetkel vaja muretseda on. "Viimati veel nautisin," vastas Steele sõbra küsimusele. "Ja sina? Ega keegi ometi sind oma pisikese sõrme ümber keeranud ole?" tundis Dylan huvi, sest temagi mäletas, et viimati nautis Jared samamoodi poissmehe elu.
Dylan Steele
Dylan Steele

Posts : 33

Tegelase leht
Vanus: 27
Hüüdnimed: Steel
Amet: Näitleja

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Jared Lawson Mon May 04, 2015 11:19 pm

"Muidugi," kordas Jared rahulikult ja noogutas kergelt. Ei tea, kas Dylan jäi uskuma või mitte, aga vähemalt ei uurinud mees praegu rohkem edasi ning sellest võis järeldada, et vist ikka jäi. Mitte et Jared isa firmas töötades samuti raha kõrvale panna poleks saanud, seda tegi ta niikuinii, aga laeval oli ta, tõsi küll, varastatud raha eest. Kuulnud sõbra järgmist vastust, noogutas Jed taas, enne kui ise ka vastama vaevus. "Tunnistan, et ei ole ja ma eelistan, et see nii ka jääks. Mitte ühelgi naisel pole nii suurt mõju, et mind enda sõrme ümber keerata, " arvas Jared, kõlades üsna veendunult. "Aga räägi parem, on sul endiselt oma isiklik turvamees või oled võitluskunstide harjutamises nii heaks saanud, et kaitsed end nüüd ise?" uuris tüüp järgmiseks, sest see huvitas teda ka.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Dylan Steele Mon May 04, 2015 11:54 pm

"Räägi enda eest," turtsatas Dylan, kui kuulis, et mitte ühelgi naisel pole tema sõbra üle nii suurt mõju. Kindlasti on kuskil keegi, kes varem või hiljem Jedi ikka ümber sõrme keerab ja siis saab Dylan talle ühe suure rasvase "I told you so" öelda. "Mis turvamees, ma olen võitluskunstides pro," muigas Dylan. Tegelikult pole tal tõesti pärast Jaredi lahkumist ihukaitsjaid olnud ja mees ei näinudki neil erilist vajadust, sest nii kuulus tüüp nüüd ka ei olnud. "Obamal on ihukaitsjad. Mul ei ole hetkel ühtegi, täiesti omapäi," sõnas tüüp.
Dylan Steele
Dylan Steele

Posts : 33

Tegelase leht
Vanus: 27
Hüüdnimed: Steel
Amet: Näitleja

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Jared Lawson Tue May 05, 2015 2:55 pm

"Seda ma ju teengi," arvas Jared, sest oli ise nii veendunud selles, mis ta öelnud oli, olgugi et Dylanit see nähtavasti hoopis naerma ajas. Sõbra järgmiste sõnade peale ilmus Jaredi huulile aga kerge muie. "Paar aastat tagasi oli küll oma isiklikku turvat vaja, nüüd enam polegi? Kooner," sai Jared põhjuse jälle pisut Sponge kallal võtta. Muidugi mõista ei palganud Dylan endale uut turvameest, sest oli rahaga liiga kitsi. "Võib-olla sa hakkad lihtsalt vanaks jääma ja enam pole vaja hordide kaupa naisi sinust eemal hoida. Mõne üksikuga saad sa ju ise ka hakkama," lisas tüüp ja sõi siis natuke oma sööki, et kandikul olevad asjad päris ära ei jahtuks.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Dylan Steele Tue May 05, 2015 3:51 pm

"Sest mu vanemad arvasid, et mu kasvava kuulsusega võib tekkida ka inimesi, kes mulle parema meelega kallale tuleks, aga ma suudan ise ka päris hästi enda eest seista," lausus Dylan ning võttis paar lonksu enda lemmikjoogist. Kui see oleks ainult noormehe enda teha olnud, siis loomulikult poleks ta endale turvameest palganud, aga vanemad käisid nii pinda ja noh, Jedi polnudki kõige hullem. "Ma ei nimetaks end vanaks. Mu kolmekümnes sünnipäev on alles kolme aasta pärast," kehitas tüüp õlgu.
Dylan Steele
Dylan Steele

Posts : 33

Tegelase leht
Vanus: 27
Hüüdnimed: Steel
Amet: Näitleja

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Jared Lawson Tue May 05, 2015 9:34 pm

"Nojah, sellepärast üldiselt turvamehi palgataksegi," noogutas Jared, kui Dylan oma vanemate tungivast nõudmisest endale ihukaitsja palgata rääkis. Samas ei tulnud Jaredil, nii kaua kui ta seda ametit pidas, kunagi ühtegi väga hullu olukorda ette. Jah, mõned väiksemad ohtlikud olukorrad ikka olid, aga pigem tuligi alati lihtsalt vastutada näitleja julgeoleku eest, et kõik oleks korras ja liiga ohtlikke olukordi üldse ei tekikski. Kuulnud Steele'i järgmiseid sõnu, võttis Jed hetke aega, et pisut mõelda. "Kahe ja poole," teatas ta aga järgmisel hetkel nimetissõrmega Dylani poole osutades. Sponge'i kolmekümnes sünnipäev oli kahe ja poole aasta pärast. Kui nii võtta, polnudki nende vanusevahe kuigi suur.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Dylan Steele Tue May 05, 2015 9:53 pm

"Sa teeniksid ikka sama palju, kui mõnes fancys klubiski turvamees oleksid," arvas Dylan, sest tavaliselt nii kippus ikka olema. Kuulsuste klubide turvamehed teenivad korralikumalt kui need turvamehed, kes tavalistes klubides töötavad ja alaealistelt dokumente nõuavad. "Tähenärija," turtsatas mees ning lõpetas enda burgeri, et siis friikate kallale asuda. "Sina vananed ikka kiiremini," pidi mees seda sõbrale nina alla hõõruma.
Dylan Steele
Dylan Steele

Posts : 33

Tegelase leht
Vanus: 27
Hüüdnimed: Steel
Amet: Näitleja

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Jared Lawson Tue May 05, 2015 10:56 pm

"Ilmselt, aga sa ju tead, et ma pole enam turvamees, juba mõnda aega tegelikult," lausus Jared. Ta oli paar aastat tagasi seda tööd küll hästi teinud, aga siis tulid uued tuuled ja nüüd juhtis mees oma isa firmat, kusjuures seda küllaltki edukalt. Ja riskantselt. "Ma ei vanane kiiremini, ma lihtsalt olen sinust vanem," arvas Jared. Vananesid nad ikka üheaegselt. Lihtsalt temal oli edumaa...
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Dylan Steele Wed May 06, 2015 6:13 pm

"Seda muidugi," noogutas Dylan, kuigi sisimas ehk imestas, kas Jared üldse kavatseb enam kunagi turvamehe ameti juurde tagasi pöörduda. Ilmselt mitte. "Ja jääd ikka selle võrra kiiremini vanaks," turtsatas tüüp ning pistis paar friikat suhu.
Dylan Steele
Dylan Steele

Posts : 33

Tegelase leht
Vanus: 27
Hüüdnimed: Steel
Amet: Näitleja

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Jared Lawson Wed May 06, 2015 7:27 pm

Ilmselt ei teadnud Jared isegi, kas ta kavatses tulevikus veel kunagi turvamehena töötada. Pigem kaldus vist sinna "ei" poole, sest maitse kõrgemal positsionnil töötamisest ning suuremast rahast oli ta suhu saanud ning see motiveeris teda ka kõrgemale sihtima. "Sa võid ju ennast sellega lohutada," kehitas Jed seejärel õlgu ning sõi ka oma burgerit. "Kaua sa siin laeval olnud oled? Ja kauaks jääda kavatsed?" huvitas meest.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Dylan Steele Thu May 07, 2015 1:10 am

"See on kuradi hea lohutus," sõnas Dylan muiates ning jõi veel enda lemmikjooki, mis ta eine juurde tellis. Kuna kõhtu väga täis ei saanud, mõtles mees juba uue burgeri tellimisele, kuid nüüd oli ta veel Jediga ka uuesti kohtunud. "Peaaegu kaks kuud ja ma olen ilmselt kruiisi lõpuni. Lõpp-peatus Miami," vastas mees ning sõi enda friikad ka lõpuni, enne kui ettekandja kutsus ning uue burgeri tellis. "Kauaks sa jääd?" uuris mees siis Jaredilt.
Dylan Steele
Dylan Steele

Posts : 33

Tegelase leht
Vanus: 27
Hüüdnimed: Steel
Amet: Näitleja

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Jared Lawson Thu May 07, 2015 4:15 pm

Jared vangutas kergelt pead ning sõi veel oma tellitud sööki, kuulates samal ajal ka Dylanit rääkimas. "Sa oled siin juba kaks kuud olnud? Sa oma karjääri nii pausile ei pane või?" huvitas meest. Dylan ju ikka tegeles veel näitlemisega, eks? Väga palju Jed sellest igatahes ei teadnud, millega mees paari viimase aasta jooksul tegelenud oli. "Plaanis on Hispaaniasse minna ja mõneks ajaks sinna jääda," vastas siis ka Jared samale küsimusele, hakkamata sellest lähemalt rääkima.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Dylan Steele Thu May 07, 2015 5:04 pm

"Ei pane. Ma võtsingi nimelt sellest kõigest väikse puhkuse, aga kui ma tagasi Los Angelesse lähen, hakkan uuesti tööle," lausus Dylan muretult ning võttis ampsu enda uuest burgerist, mis talle varsti lauda toodi. "Noh, siis sa ikka jääd mõneks ajaks," järeldas mees Jedi sõnadest ning jõi veel enda jooki, mida alla poole topsis järel oli.
Dylan Steele
Dylan Steele

Posts : 33

Tegelase leht
Vanus: 27
Hüüdnimed: Steel
Amet: Näitleja

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

"No tore," noogutas Jared, kui Dylani vastuse oma küsimusele ära kuulas. "Mis töö sul siis järgmiseks ees on?" uuris Lawson jutujätkuks, pidades silmas mõnda rolli mingis filmis või seriaalis või midagi. Söönud veel natuke, sai ka Jaredi burger otsa ning siis olid mõned friikartulid veel süüa. "Kui mul ei teki vajadust või tahtmist varem lahkuda," pidi Jared lisama, kuigi muidu nõustus jah Dylani sõnadega.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

It's been a long time, brother Empty Re: It's been a long time, brother

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum