Carnival Breeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat


Latest topics
» Chat
by Yamato Kasumi Sun May 10, 2015 5:35 pm

» Jacky Ingram
by Jacky Ingram Fri May 08, 2015 11:13 pm

» Party rock
by Jared Lawson Fri May 08, 2015 7:04 pm

» Sorry
by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

» Õhtusöök Bonsai Sushi's.
by Yamato Kasumi Thu May 07, 2015 8:04 pm

» It's been a long time, brother
by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

» Ma olen halb inimene
by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

» https://instagram.com/YamatoKasumi/
by Yamato Kasumi Wed May 06, 2015 9:42 pm

Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Sun Jul 12, 2015 6:13 pm

Sorry

2 posters

Go down

Sorry Empty Sorry

Post by Zoe White Wed May 06, 2015 2:11 am

Zoe kõndis Nate'i kabineti poole, et ebameeldiva jutuajamisega ühele poole saada. Ta kandis lihtsat valget kleiti ja beeži jakki selle peal. Tüdruku juuksed olid punutud lõtva punupatsi, mis puhkas vasakul õlal. Kergelt koputanud, astus neiu Nate'i kabinetti. "Hei," sõnas naine. "Ma pean sinuga rääkima," lisas Zoe. Ta istus toolile ja mõtles hetke. "Mulle tundub, et viimane kuu aega oled sa nii eemal olnud ja... Ma ei tea, kas meil üldse on mõtet seda suhet edasi venitada. Ma pidevalt tunnen, et me ainult vaidleme ja ei jõua mitte kuhugi," rääkis tüdruk.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Nate Rivera Wed May 06, 2015 2:26 am

Nate oli oma kabinetis, istus oma toolil oma laua taga ja vahtis ust. Tal polnud tööd, mida teha, polnud kohta, kuhu minna, polnud kedagi, kes teda ootaks. Millal asjad nii perse läksid? Ühel hetkel, see uks, mida ta nii pingsalt vahtis, avanes. Ja sealt ei tulnud mitte midagi head. Nathaniel lihtsalt kuulas ega teadnud, kas nutta või naerda. "Viimased kuu aega olen ma püüdnud asju viia sinnamaale, et ma ei peaks ise enam koha peal olema, et klubi toimiks. Iga kuradi koostööpartneriga suhtlemise peale oled sa mind vaadanud, nagu ma petaks sind otse sinu silmade all. Räägi parem, kelle juurde sa jooksed iga kord, kui vaidlemisest tüdined?" Nathaniel oli lahkumineku juba nii omaks võtnud. Viimased kuu aega pole keegi, kes tema ja Zoe suhtest teadis, muud rääkinud kui seda, et see lõppeb nagunii. Kui ikka söögi alla ja söögi peale seda kuuled ning liidad juurde kõik need mõttetud vaidlused, siis hakkad ise ka uskuma. "On mul üldse mõtet midagi öelda või on su otsus kivisse raiutud?" uuris Nate. Milleks hakata veel rääkima sellest, kui väga ta Zoe'it armastab ja millised tulevikuvaated tal olid, kui tüdrukut see nagunii enam ei huvita? Milleks seda lahkuminekut veel raskemaks teha? Või nagu Zoe ütles, miks venitada?
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Zoe White Wed May 06, 2015 3:18 pm

Zoe ei teadnudki, et Nate sellega tegeles. See näitas, kui palju nad tegelikult rääkisid enda eludest. Tüdruk kortsutas kergelt kulmi. "Sa töötasid aina rohkem, ma ei teadnud, et sa üritasid just enda tööd vähendada," vastas naine. Miks nad üldse praegu sellel teemal rääkisid? "Ma ei ole nii käitunud," kinnitas Melissa. Järgmine süüdistus oli lihtsalt õel. "Nate, sa oled lihtsalt võimatu. Ma üritasin nii kuradi kaua asju muuta, aga sina elad ikka enda egoistlikus mullis, kus kõik teised on halvad ja sina oled perfektsuse etalon," oli Zoe aus. "Sa just praegu solvasid mind ja siis tahad veel suhet jätkata? Otsusta ära, kas sa siis tahad mind või mitte!" ärritus tüdruk, tõustes püsti. Kelleks Nate end pidas?
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Nate Rivera Wed May 06, 2015 11:13 pm

"Ma ei tahtnud sulle sellest rääkida enne, kui olen oma eesmärgi saavutanud," ütles Nate ja kohmitses siis veidi oma laua keskmise sahtli kallal. Ta võttis sealt välja ühe kotikese, mille sees oli pisike karp. Ta võttis selle sõrmusekarbi kotis välja ja lükkas mööda laua Zoe'i poole. "Sellest punapeast pidi saama sinu asendaja, sest ma kavatsesin sinuga abielluda ja sinuga koos mandrile minna," rääkis Nathaniel sellest, mille kallal ta roppu vaeva nägi, aga mis end absoluutselt ära ei tasunud. "Küsimus ei ole selles, kas mina tahan suhet jätkata, vaid selles, kas sina tahad."
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Zoe White Wed May 06, 2015 11:32 pm

Tüdruk ei saanud aru, miks Nate seda saladusena oli hoidnud, see selgitas nii palju asju ja lugematu arv tülisid oleks olnud ilmselt olemata. Näinud sõrmusekarpi, tundis Zoe, kuidas süda justkui kurgus peksis. "Kas... Kas sa tahad ikka veel minuga abielluda?" küsis neiu kõhklevalt. Nad olid vaid umbes aasta koos olnud. Isegi Melissa vend ei teadnud sellest asjast. Ja kihluda? Kas nad liiga noored selleks ei olnud?
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Nate Rivera Wed May 06, 2015 11:47 pm

Oleks neiu praegu küsinud, oleks Nate oma hirmu lagedale toonud - ta lihtsalt kartis, et ei saa hakkama kaughaldusega. Kuidas ta saab kindel olla, et inimesed, kelle hooleks ta klubi jätab, selle tööga hakkama saavad? Nathaniel tõusis oma laua tagant püsti ja jalutas ümber laua tüdruku juurde. Ta tõmbas neiu enda embusesse ja surus oma huuled neiu juustesse. "Väga," sosistas noormees.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Zoe White Wed May 06, 2015 11:52 pm

Zoe kallistas meest vastu ja ta silmad täitusid pisaratega. "Nate, ma armastan sind," kinnitas neiu, kuid teadis, et ta peab ilmselt kõik ära rääkima. "Kas me liiga noored ei ole abielu jaoks?" küsis Melissa vaikselt, hoides käsi ikka veel ümber mehe. "Patrick ei tea meist ja... See kõik käib natuke kiiresti," rääkis Mel. Pealegi oli neil veel suur hunnik probleeme vaja lahendada. Kas edaspidi võis loota sellele, et Nate räägib rohkem enda asjadest Melissale?
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Nate Rivera Thu May 07, 2015 12:07 am

Nate kehitas õlgu ja muigas:"Ma ei tea, mu isal oli minuvanuselt kuus aastat abielu selja taga ja kaks last. Äkki ma olen liiga hiljaks jäänud hoopis?" Noh, ajad olid ka muidugi natuke teised, aga siiski leidis Nathaniel, et pole ta abiellumiseks nii noor midagi. Näebki pildil ilusam välja. Nate pühkis pöialdega neiu pisaraid:"Ega me siis kohe homme abiellu. Ja ma ei viitsi Patricku pärast põdeda. Ta on su vend ja peaks sinu valikuid austama ja kui ta minust nii sitasti arvab, et ma sinu kaasaks ei sobi, siis miks kuradi pärast ta mind oma parimaks sõbraks peab?"
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Zoe White Thu May 07, 2015 12:11 am

"Aga mina ei ole 25, mul on sinnani veel päris palju aega," vastas Zoe. Ta ise ei tahtnud küll nii noorelt abielluda, noorelt abiellusid tänapäeval vaid need tüdrukud, kes ootasid last. "Seda küll," nõustus Mel. Nad ei hakanud tõesti järgmisel päeval altari ette astuma. "Siis me peaks temaga millalgi rääkima. Aga enne, kui sa seda kõike tõesti juba plaanid siis... Ma pean sulle midagi rääkima. See õhtu, kui sa minu kajutist välja tormasid... Ma läksin pärast basseinide juurde ja rääkisin Marcusega. Ta suudles mind," tunnistas tüdruk kõik üles.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Nate Rivera Thu May 07, 2015 12:27 am

"Ma võin surmani ka oodata, kui see number sulle nii oluline on..lihtsalt, ma ei taha sinust ilma jääda," ütles Nate. Samuti ei hakka ta kiirustama lapse saamisega, sest tõesti, Zoe oli veel noor. Mitte et ta ise juba vana mees oleks, aga viis aastat vanusevahet tundub praegu päris korralik vahe. "Ma olen alati tahtnud väikevendadele eeskujuks olla," ütles Nate, "aga Marc vist võtab asja liiga tõsiselt. Aga sina? Suudlesid teda vastu? Liamil oli siiski õigus?"
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Zoe White Thu May 07, 2015 12:30 am

"Ma ei taha ka, aga me peaksime asjad läbi rääkima, on nõme lasta probleemidel õhus püsida," arvas Zoe. Neil oli vaja teha kõvasti tööd, aga loodetavasti oli see seda väärt. "Liamil ei olnud õigus. Eks su paranoia tegelikult pani mind temaga vaid rohkem suhtlema, sest mulle tundus su hirm veidrana. Ma ei tea, ma tean seda, et Marc on vist natuke armunud," oli naine aus. Ta ju tõukas kuti eemale. Samas oli see suudlus nii armas olnud ja... Marcus hoolis Melissast, Nate võttis naist vist pigem diivanikaunistusena.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

"Või jätaks äkki ikka õhku? Ehk tuleb piisavalt tugev tuul ja viib kõik minema?" Okei, sitt nali. Muidugi peaksid nad asjad omavahel selgeks rääkima. Igatahes sai Nate teada, et mingeid üllatusi ta igaks juhuks enam korraldama ei hakka, ta on küll päris hea varjaja, aga Zoe'il on elav fantaasia ja mitte nii huvitavad paranoiad. "Peab tõdema, et Marcil on hea maitse," muigas Nathaniel. Ta ei hakanud üldse probleemi tegema sellest, et vennaraas ta naist suudles. Õige käitumine see muidugi polnud, aga iga tehtud vea eest ei pea ka hukka mõistma.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Sorry Empty Re: Sorry

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum