Carnival Breeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat


Latest topics
» Chat
by Yamato Kasumi Sun May 10, 2015 5:35 pm

» Jacky Ingram
by Jacky Ingram Fri May 08, 2015 11:13 pm

» Party rock
by Jared Lawson Fri May 08, 2015 7:04 pm

» Sorry
by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

» Õhtusöök Bonsai Sushi's.
by Yamato Kasumi Thu May 07, 2015 8:04 pm

» It's been a long time, brother
by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

» Ma olen halb inimene
by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

» https://instagram.com/YamatoKasumi/
by Yamato Kasumi Wed May 06, 2015 9:42 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Sun Jul 12, 2015 6:13 pm

Kas ma segan sind?

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kas ma segan sind? Empty Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Sat May 02, 2015 12:38 am

Juliette'i rõõmuks sai tema tööpäev kiirelt otsa, sest kliente ei olnud palju. Päevasel ajal ei ole Club 02 küll lahti, aga näitsik teadis, et võib sealt venna leida. Imekombel klubisse astudes ei olnudki see täiesti tühi ja uks oli lahti, kuigi uksel oli silt 'suletud'. Venda ennast polnud kusagil näha, aga mingi koristaja pesi põrandaid. Baari eest aga ei vastutanud keegi, mistõttu Juliette jalutas leti taha, et endale üks margarita segada. Loodetavasti Nate ei pane pahaks. Margarita valmis umbkaudu 15 minutiga ja seejärel jalutas Juliette, klaas näppude vahel, Nate'i kabineti poole. Koputanud kolm korda, astus Juliette sisse ja nägi venda paberitöösse uppumas. "Hei. Mul oli igav ja tegin ühe margarita. Kulub ära peale tööpäeva. Sul pole ju selle vastu midagi, ega?" küsis Juliette ja järgmisel hetkel võttis istet ühel toolitest kabineti laua taga. "Palju tööd, ma näen."

OT: Nate
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Sat May 02, 2015 12:35 pm

Nathanieli jaoks algas tööpäev siis, kui klubi uksel silt koha klientidele-külalistele suletuks kuulutas. Paberitöö. Kuu alguses on seda alati liiga palju, sest töölistel tulevad palgapäevad. Töötajate pagas pole tal kül eriti suur, aga kõikide nende palgad on erinevad, niiet igaüht tuleb eraldi käsitleda. Tüütu ja aeganõudev. Tema viskaks lihtsalt kõigile ettenähtud summad pihku ja asi ants, aga ei, seadus näeb ette mingid maksud riikidele ja see omakorda teeb raamatupidamise ka keerulisemaks. Aga mis sa ära teed - Club 02 on tema pesa, talle oluline mitmes aspektis. Seega tuleb tööd teha. Ja kui kuskilt on näha Nate'i pühendumist, siis seda tema töös.

Kuulnud uksel koputust, viis ta pilgu uksele. Ta ei jõudnud midagi öeldagi, kui õde juba sisse tuli. "Tsau," lausus ta neiule ja pööras siis pilgu tagasi paberitele. Margarita jutu peale Nathaniel vaid noogutas, see klaasike ei tekita talle mingit kahjumit. "Kuu algus," tõdes Nate. Ta tegi paar klikki arvutis, kratsis hetkeks kukalt ja vaatas siis õele otsa. "Tahtsid sa millestki rääkida?" uuris ta Julie'lt. Ta oli nõus väikse pausi tegema, kui midagi olulist vahele tuleb. õe igavus ei ole oluline, ta leiab omale tegevust küll ja küll. Aga mõnikord oli õel mure ka ja selle lahendamiseks võis ta oma töö kõrvale jätta küll.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Sat May 02, 2015 3:59 pm

Margarita oli üks mõnusamaid jooke, mida juua peale tööpäeva. Tavaliselt valmistab Juliette jooki oma sviidis, kuid ta teadis, et tekiila on otsas. Muidugi oleks võinud minna poodi ja tekiilapudel osta, aga lihtsam oli ju minna venna ööklubisse ja seal üks jook valmistada. Igatahes lonksas ta sellest sõõmu, kui Nate talle viimaks tähelepanu pööras. "Mm, ei. Mitte millestki olulisest," vastas Juliette. Tal polnudki otseselt midagi rääkida. "Tulin sulle niisama külla," lisas ta seejärel. "Aga kui sul palju tööd on, siis tead, et ma võin sind aidata," pakkus tüdruk, "sul endal oleks lihtsam ja mulle voolaks rohkem raha sisse." Win-win olukord. Aga noh, ei tea, kas Nate üldse usaldaks Julie't sellise tööga, sest vastavat haridust neiul ju pole
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Sat May 02, 2015 4:16 pm

Kui midagi olulist polnud, siis hea meelega jätkaks Nate töö tegemist, sest kui ta sellega ühele poole saab, on tal aega puhata. Kuigi öösel, mil ööklubi on täiesti kontrolli all ja tal otseselt pole seal asja eelistab ta ikkagi kohal olla. Tööd ta üldjuhul siis ei tee - see on Liami aeg tööd rabada. Samas on Nathaniel alati olemas, kui Liamil probleeme peaks esinema. Seega on päeval pärast paberitööd see aeg, mil ta tahab magada. Vähemalt siis, kui laev on keset merd, mitte sadamas. Kui laev sadamas, siis on Nathaniel suurima rõõmuga maismaapinda katsumas. Kaua sa ikka loksuda jõuad.

"Kas Zoe magab?" uuris Nate õelt neiu parima sõbranna kohta. Ehk siis, kas see on põhjuseks, miks Juliette just tema kabinetti roomas igavuse peletamiseks või tõesti oli neiul tahtmine vennaga lihtsalt niisama juttu puhuda venna kõige töörohkemal ajal. "Ja sa tead, et paberimajanduse tahan ma ise korda ajada," ütles Nate. Talle lihtsalt meeldis see variant, et kui paberites on viga, siis on tema ainus, keda süüdistada saab. See ei ole vastutus, mida ta julgeks kellelegi teisele anda. Ja see pole usalduse küsimus, vaid tema enda uhkuse asi.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Sat May 02, 2015 7:57 pm

"Ei tohiks, ta pidi vist Patrickuga midagi tegema," sõnas Juliette, kuid eriti kindel oma sõnades polnud. See panigi mõtlema, kus ta sõbranna üldse hetkel viibis. Kui Patrickuga, siis neil kahel pole kindlasti selle vastu, kui näitsik nende seltskonda crashiks. "Okei, kuidas ise soovid," sõnas Julie üsna murevabalt, aga sisimas teadis, et lisaraha oleks ainult hea. Mitte, et raha oleks otsa saamas või midagi. "Tahad minust lahti saada, et Zoe kohta küsisid? Kui sul on tõesti nii palju teha, siis ma võin baaris oma joogi lõpetada ja ära minna." Klaasi ju päris endaga kaasa ei võtaks, muidu oleks Juliette koos joogiga kadunud. "Rääkides Zoest, siis kas Patrickul on õrna aimu ka, mis toimub tema selja taga?" küsis Juliette, kui oli margaritat lonksanud. Tema ei olnud kindlasti see, kes rääkima läheb, aga tüdruku arvates oli keemia Nate'i ja Zoe' vahel nii arusaadav, et iga loll arvaks, et nad paar on.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Sat May 02, 2015 8:12 pm

"Soh," oli Nathaniel tegelt natuke üllatunud. Zoe'i tegi topeltvahetuse just, Nate oli päris kindel, et neidis läheb magama. Aga no kui jaksu on möllata, siis miks mitte. Siis ehk lõpetab oma paberitöö ja saab Zoe'i endale kaissu kutsuda. "Ei, mind lihtsalt huvitas, mis ta teeb. Ta lasi leti tagant enne jalga, kui mina kluppi jõudsin. Tegi äsja topeltvahetuse, ma arvasin, et ta oli nii väsinud, et otsustas mind mitte oodata ja kohe kajutisse ronida," rääkis Nate. Õe järgmine küsimus ei meeldinud Nathanielile. Mitte, et küsimus halb oleks, vaid talle ei meeldinud vastus. "Ma arvan, et see ei ole üldse Patricku asi, kellega ta õde käib. Kui ta ei seedi seda, et Zoe on minusse armunud, siis pole tal vaja teada. Üleüldse ma ei mõista, mis teda torgib - ma olen piisavalt suurepärane, et olla tema parim sõber, aga olen liiga sitt mees tema õele?" Nate lükkas korra paberitöö kõrvale. "Tead, Julie, ma tõesti ei tea, mida teha. Ühest küljest ma tahan väga, et meie suhe Zoe'iga jääks kestma, teisest küljest ma ei taha Patiga tülli minna. Kui ma lähen Patrickule rääkima, vihastab Zoe'i ja lõpptulemusena olen mõlemast ilma."
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Sat May 02, 2015 8:59 pm

"Ma arvan, et peale seda topeltvahetust ta kaua vastu ei pea ja Patrick on üsna mõistev vend, et laseb Zoe'l magama minna," arvas Juliette. Nate ei veaks ju Juliette'i endaga kaasas, kui tüdruk väsinud oleks. Patrickul ja Zoel oli ehk samasugune suhe, aga suure erinevusega, kuna Julie rääkis oma vennale kõike ja vastupidi. "Ma arvan, et asi võib selles olla, et ta teab sind ja on näinud sind teiste naistega ning ta on lihtsalt oma õe suhtes kaitsev. Kui te Zoe'ga otsustate rääkida talle, kuidas lood on, siis ta on algul arvatavasti vihane, aga kes teab, võib-olla on üliõnnelik. Igatahes, kui ta ka peaks vihane olema, siis ta andestab teile kahele," rääkis Juliette. See oli puhtalt tema arvamus, Patrickuga polnud Julie sellel teemal üldse rääkinudki. "Nate, sa ei tea, kuidas see asi lõpuks lõppeb. Ma siiralt kahtlen, et sa jääd mõlemast ilma."
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Sat May 02, 2015 9:26 pm

"Ilmselt küll," nõustus Nate. Patrick on normaalne mees, vaatamata sellele, et Nathaniel päris kõiki tema otsuseid ei mõista. Aga ega ta vist peagi. "Sina oled ka mind teiste naistega näinud, milline ma siis paistan? Omast arust ma ei kohtle naisi halvasti ju," ei saanud Nate aru, miks Julie kõlab nagu Nate peksaks naisi, "Okei, jaa, ma olen paar tüdrukut päris julmalt maha jätnud, aga sedagi sellepärast, et mind on petetud." Eks Nate on jah suhtes olles teistega ka flirtinud, aga see on ka kõik. Ta on klubiomanik, flirdiga saab naised kluppi meelitatud. Kus on naisi, seal on mehi ja nii see rahvas klubiuksest sisse voolab. Mis selles siis halba on? "Kuni Zoe'i ei taha rääkida, ei hakka mina üritamagi. Mul on muid muresid ka."
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Sun May 03, 2015 2:38 pm

"Tahad ausat vastust?" küsis Juliette, kuid jätkas ilma, et venna vastuse ära kuulaks, "sul võib olla üks tüdruk, aga ta ei ole kunagi su ainus. Selles mõttes, et sinu jaoks jah, aga sa pöörad vahest liiga palju tähelepanu teistele naistele ja sinu enda tüdruk jääb hooleta. Patrick on täpselt sama asja näinud, ma usun." Ta ei tahtnud vennale haiget teha, aga mis seal ikka. "Kas sulle meeldiks, kui Zoe flirdiks, ma ei tea, Marcusega?" küsis Juliette järgmise küsimuse. See oli tema jaoks küll ajuvaba, et ta venna mängu tõi, aga ta lihtsalt võttis kellegi sinna lausesse, et Nate suudaks olukorda ette kujutada. "Keegi ei tohiks suhtes olla, kui teda petetakse. Naiste jaoks on flirtimine ka petmine." Ühed olid hullemad kui teised, aga Juliette küll ei taluks, kui tema kutt mingi teise naisega flirdiks. "Eks ise teate. Lihtsalt nii oleks kõigile lihtsam." Patrick oli nende sõber ja sitt oli sõbra eest midagi varjata. Alati peab mõttetuid vabandusi looma ja siis sõbrale valetama. Zoe ja Nate üldse ei mõtle, et selline asi võib rikkuda teiste inimeste suhted Patrickuga, kes sellest kuradima salasuhtest teavad.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Sun May 03, 2015 4:53 pm

Muidugi ta tahtis ausat vastust. Milline inimene üldse tahaks, et talle valetataks? "Aa, et kui ma olen suhtes, siis pean muutuma kellekski, kes ma pole? Süütu flirt on lõbus ja Zoe teab seda ka." Nathaniel oli pärus veendunud, et Marcusel põhinev näide polnud juhuslii. "Liam mainis mulle, et nägi Zoe'it ja Marci flirtimas. Tead mis? Mul on pohhui. Ja mul oleks sama ükskõik, kui Zoe mu maha jätaks tema pärast. Ma olen sama inimene, kellega ta käima hakkas, flirtisin samamoodi kõigiga nagu praegu. Temast on naiivne loota, et ma suhtes teistsugune olen."
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Sun May 03, 2015 7:36 pm

"Kui sa tahad, et su tüdruk sinu juurest minema ei jalutaks, siis jah. Mitte keegi ei ole nõus sellega, kui tema kutt flirdib mingi teise tibiga. Kui sulle selline elustiil istub, siis ole lihtsalt vallaline," rääkis Juliette, muutudes juba pisut pahuraks selle kogu jama peale. Ta lonksas oma margaritat ning sellega oligi klaas tühi. "Vau, sa tõepoolest oled sitapea," arvas Juliette, "esiteks, Zoe ja Marc ei flirdi. Nad suhtlevad omavahel ja on head sõbrad, aga Liam lihtsalt mõtleb üle ja sina kohe usud teda. Marc ei teeks elusees sulle nii ja Zoe ei jätaks sind kellegi teise pärast maha. Teiseks, sul on pohhui? Kallis vennake, me teame mõlemad, et sul ei ole pohhui. Võid endale sisendada seda, aga ma usun, et sul oleks kuradi kurb olla, kui Zoe su maha jätaks."
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Sun May 03, 2015 9:26 pm

"Ma ei ole mingi härra ideaalne," lausus Nathaniel, "kuni minu elus ei ole suhe prioriteet, seni ma ei kavatse teadlikult enda käitumist muuta." Võib-olla aeg teeb temast parema kaaslase, keegi ei tea. "Mina ka omast arust suhtlen sõbralikult," ütles Nate, "Liamile tundus antud olukordd flirdina ja ta teavitas mind. Mina ei läinud Zoe'ile turja kargama. Oli mis oli. Kui sealt sõprusest ka mingi suhe areneb, siis mina ei hakka kätt ette panema. Loomulikult ma oleksin kurb, aga mina ei hakka kedagi sundima endaga koos olema." Nathaniel ei leidnud õigeid sõnu, kuidas enda seisukohta õele arusaadavaks teha. Siin tuleb mängu ilmselt meeste ja naiste mõttemaailma erinevus, niiet kas üldse on mõtet proovida?
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Sun May 03, 2015 9:40 pm

"Aga võib-olla suhe peaks olema sinu elus prioriteet? Vähemalt siis, kui arvad, et oled leidnud selle neiu, kellega soovid terve oma elu koos veeta. Siinkohal ma ei räägi mitte ainult Zoe'st, vaid üldse, sest mul on juba tunne, nagu sul oleks Zoe'st täiesti ükskõik," rääkis Juliette. "Nate, see on rohkem kui sõbralik, kuidas sa naistega suhtled," teatas näitsik oma venda. Venna järgmiste sõnade peale Juliette ohkas. Ta tõesti ei teadnud, miks Nate pidi nii põikpäine olema. Sellise inimesega on tohutult raske suhelda. "Kui sa tahad Zoe'ga koos olla, siis palun näe rohkem vaeva selle jaoks, et ta ei peaks sinu pärast jälle nutma või mossitama. Ma ei taha näha, kuidas sa asja ära rikud ja hiljem seda kahetsed," sõnas Juliette tõsisel ilmel. Ta tahtis, et Nate ja Zoe oma erinevustest üle saaks ning õnnelikud oleks. Aga siinkohal oli asi tõesti vaid Julie venna kätes.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Sun May 03, 2015 11:06 pm

"Mul ei ole temast ükskõik, aga mu prioriteediks ei saa ta enne, kui ma olen siin laeval oma tööasjad selliseks sätitud saanud, et ma ei peaks enam ise siin koguaeg viibima," rääkis Nathaniel. Ta tahtis kõigepealt oma tuleviku kindlustada ja alles siis saab ta täielikult pühenduda kellegi teise õnnelikuks tegemisele. "Mul on ka valus vaadata, kui ta end sitasti tunneb, aga ise ta teeb sääsest elevandi," ütles Nate, pidades oma sääski täiesti tühisteks. Need olidki tema jaoks tühised, aga nagu näha, siis tühised sääsed imevad ka verd.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Mon May 04, 2015 12:00 am

"Kaua sa seda tööd teinud oled? Aasta või aastad? Ja sa pole ikka tööasjad selliseks sättinud, et sa ei peaks siin ise kogu aeg viibima. Ma pakkusin sulle enne abi, aga sa vastasid kohe, et kavatsed kõik asjad ise ära teha, mis tähendab, et sa oledki tööga liiga hõivatud, kui ei palka endale abi," rääkis Juliette. Neiu pakkumine oli küll endiselt jõus, aga Nate ei võtaks teda eales oma klubisse tööle. "See, kui sina teiste naistega flirdid, ei ole sääsest elevandi tegemine. Tal oli täielik õigus su peale vihane olla ja sina peaks vabandama."
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Mon May 04, 2015 12:18 am

"Mis sa arvad, et ma kui ma selle klubi avamisele mõtlema hakkasin, mõtlesin ma kohe sellele ka, et mõne aasta pärast ma ei taha enam laeval elada?" ütles Nathaniel, et klubi kallal töötatud aastad ei näita hetkel mitte midagi. "Ma ei taha sind siia segada," ütles Nate otse. Mitte, et ta arvaks, et õde ei saaks hakkama, vaid ööklubi ei ole äri, millega ta tahaks oma õde siduda. Talle ei meeldi seegi, et Zoe tema alluvuses töötab. Ja veel baarileti taga. "Mul vahepeal vahetus see personal iga paari kuu tagant, nüüd Liam on pikemaks jäänud. Aga kuidas ma saan kindel olla, et tal homme uued tuuled puhuma ei hakka? Praegu teeb ta küll minuga koostööd ja on nõus mu töö pea täielikult üle võtma, aga ta on samasugune noor nagu mina - ma kahtlen selles, et ta näiteks viie aasta pärast ka siin laeval elada tahab." Olgem ausad, noore mehena on see kõik vägev, aga ükskord tahetakse pere luua ja kruiisilaev ei ole selleks sobiv koht.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Mon May 04, 2015 5:34 pm

"Kui mina sinu asemel oleks, siis mõtleks ma kindlasti, et kaua ma laeval elada ei taha. Paar aastat ja see ongi kõik," sõnas Juliette. Ta teadis küll, et kui Nate tuli laevale, et oma klubi püsti panna, siis oli mehel plaan kauemaks jääda. "Tead, mis? Sa vajad puhkust. Las Liam võtab klubi kuuks-kolmeks üle ja sina naudid mõnda aega elu maapinnal. Kõlab ahvatlevana?" pakus Juliette, "pealegi, kui sa Liamile klubi täielikult üle annad ja temal sellest kõrini saab, saab ta ju selle järgmisele edasi anda." Neiu endiselt mõtles, miks Nate pidi just laeval oma klubi püsti panema, aga ilmselt hoiab see rahakoti paksult täis. Kindlasti on see tulu toov.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Mon May 04, 2015 10:02 pm

Nathaniel toetas oma pea kätele ja põrnitses lauda. "Ma ei saa lihtsalt jalga lasta ja kõike päevapealt Liami hooleks jätta. Kuhu mul üldse minna on? Olen paar-kolm kuud kuskil võõras kohas hotellis ja muretseks segaseks end, kas Liam ikka tuleb klubiga toime," rääkis Nate ja vaatas siis õele otsa, "pealegi on Zoe siin ja ma tahan temaga koos olla." Ei saa ka seda garanteerida, et ta Zoe'ile asendaja leiab. Kas Zoe üldse tahaks laevalt lahkuda? "Kui Liamil üle viskab, tulen ma tagasi. Ma ei anna seda klubi lihtsalt käest ära," oli Nate veendunud.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Mon May 04, 2015 10:06 pm

"Seda kindlasti mitte. Asja peab ette planeerima. Annad Liamile umbes kuu aega enne teada, et oled valmis minema. Liam on tark mees ja saab vabalt klubiga hakkama, sa ei tohiks muretseda," seletas Juliette, "aga võta Zoe kaasa. Neid inimesi on väga palju, kellele meeldiks kruiisilaeval töötada, kasvõi ajutiselt. Palk on ka üsna normaalne ju. Pealegi, selline reis võib teile kahele head teha." Tüdruk oli üllatunud, kui kuulis, et Nate kavatseb siia kunagi tagasi tulla. "Sa võtaksid naise ja lapsed ning tuleksid siia lihtsalt niisama tagasi?" küsis Juliette toonil, nagu vend oleks aru kaotanud. Vaevalt, et tulevikus Nate'i pere tahaks laeval elada, aga mine sa tea.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Mon May 04, 2015 10:28 pm

"See on minu klubi, loomulikult ma muretsen," ütles Nate. Juliette'i jaoks tundus kõik nii lihtne - tõmba laevalt minema, võta naine kaasa, saa lapsed ja ole õnnelik. No ei ole ju päris nii. Mida ta teeb seal mandril, kui klubi pole enam tema oma ja sealt mingit raha peale ei tule? Loob mandril uue ettevõtte ja hakkab otsast peale rabama? Tal on vaja asjad nii kaugele saada, et teised teevad tema heaks tööd ja tema peab vaid korra-kaks aastas ise kohal olema. See aga nõuab hetkel temalt palju tööd ja energiat. Kõik ülla eesmärgi nimel! "Kui mul on sellel ajal pere ja nad tahavad tulla, siis miks mitte? Võib-olla selleks ajaks on mul hoopis teised tuuled ja ma ei hooli enam niivõrd palju klubist? Ma ei tea tulevikku, aga hetkel tahaks lihtsalt kuidagimoodi seda kindlustada."
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Tue May 05, 2015 1:12 pm

Juliette raputas pead. "Nate, kas sa ei tea, et väljaspool seda klubi on ka võimalik elu rajada?" Loomulikult ta teadis, aga neidise arvates oli Nate liiga palju aega ja vaeva sellesse klubisse kulutanud, et inimesed tema ümber juba haihtuvad vaikselt. "Äkki nad ei taha ja loodan siiralt, et sul on juba uus huvi ja töökoht, millele keskenduda, kui sa kunagi pere rajad," lausus Juliette. Kruiisilaeval pere kasvatamine ei olnud parim lahendus. Näitsik ise jäi õnneks LA-sse, kui tema pere laevale kolis, aga kaksikud võeti endaga kaasa. Ei oska arvatagi, kui kiiresti Mike ja Marc maapealse eluga uuesti kohaneksid.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Tue May 05, 2015 1:30 pm

"Miks sa tahad, et ma siit laevalt igaveseks jalga laseksin?" küsis Nathaniel otse. Mida muud ta õe jutust järeldada sai, kui teine nii väga arvas, et talle on puhkust vaja, aga mitte tegelikult paariks-kolmeks kuuks, vaid et ta peaks klubist loobuma ja millegi muuga leiba teenima hakkama. Nate ei taha ju midagi muud teha, miks õde aru ei saa, et see klubi teebki teda õnnelikuks? Jah, see võtab kogu ta aja ja enamuse energiast, aga talle meeldib see töö. Raske on ainult iga kuu alguses, mil tuleb kogu paberimajandus korda ajada. "Sinu diagnoosi järgi ei taha mitte ükski naine mitte kunagi minuga pere luuagi," naeris Nate. Pealegi oli Nathaniel arvamusel, et ei saa teha karjääri ja olla samal ajal maailma parim abikaasa ja isa. Ehe näide on tema enda isa - kui karjäär tehtud ja tööelu paigas, siis on lõpuks naise ja laste jaoks ka aega.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Tue May 05, 2015 2:31 pm

"Millal ma veel seda ütlesin?" küsis Juliette, "see töökoht juba rikub sinu suhted neiuga, keda sa armastad. Kas sa tõesti tahad temast ilma jääda mingi klubi pärast?" Võib-olla see klubi oligi Nate'le tähtsam kui Zoe. Seda Julie teada tahtiski, sest kui see klubi oli vennale kogu elu, siis polnud ju mõtet juttu edasi arendadagi. Nagu Nate ütles, siis selle klubi pärast ta flirdib teiste naistega, mis oli küll ülimalt lame vabandus enda tüdruku petmiseks, seega peaks ta tõesti tähelepanu rohkem Zoe'le pöörama ja vähem teistele. "Töönarkomaaniga ei tahagi keegi pere luua. Kui naisel pole just kavatsus sind raha pärast ära kasutada, mille sa raske vaevaga sisse oled teeninud, ja sinu selja taga ringi magada," nentis Juliette.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Nate Rivera Tue May 05, 2015 2:53 pm

"Klubi oli enne Zoe'it ja mina pole Zoe'iga koos oldud aja jooksul grammigi muutunud. Zoe armus minusse sellisena nagu ma olen ja nüüd, pea aasta hiljem, ta äkki avastab, et oi, sellist meest ta ikkagi ei taha? Kui ta ei taha mind sellisena nagu ma koguaeg olnud olen, siis ei saa mina sinna küll midagi teha. Ma ei oska inimestega professionaalsel tasemel suhelda, lähen liiga sõbralikuks ilma, et isegi aru saaks, kuidas see juhtus. Aga ühes olen ma kindel, ma ei petaks Zoe'it iial, minu jaoks on teiste naiste kallistaminegi ebamugav," rääkis Nathaniel. Võtku selleks liiga sõber olemiseks näiteks kasvõi Liam - ta on noormehe ülemus, aga käituvad nagu oleksid liivakastist peale semud olnud. Nate lihtsalt võtab kõik inimesed liiga omaks. "Ma ju püüan oma elu sättida nii, et ma ei peaks olema töönarkomaan, aga selleks pean seda natuke aega olema. Mul ei ole tagaaias rahapuud kasvamas," ütles Nathaniel Chase ja turtsatas siis, "mul pole tagaaedagi."
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Juliette Rivera Tue May 05, 2015 3:24 pm

"Ta tahab sind, ja kuidas veel, aga sa peaksid õppima kontrollima oma liigset sõbralikkust teiste inimeste suhtes, eriti naiste. See on tore, kui sa oled kindel, et sa Zoe't ei peta, aga elaes ei tea, millal asjad võivad kaugemale minna," sõnas Juliette. Loomulikult uskus ta oma venda, kui too ütles, et ta Zoe't ei peta. Nate on ju siiamaani olnud igati aus ja ustav Zoe suhtes, miks peaks ta nüüd petma hakkama. "Sa oled juba aastaid siin klubis töötanud, kas see aeg pole juba kätte jõudnud, et klubis oleks kõik kombes ja sinu abi seal kuigi palju vaja ei lähe?" Kaua selline asi siis võtta sai, ei tea?
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Kas ma segan sind? Empty Re: Kas ma segan sind?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum