Carnival Breeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat


Latest topics
» Chat
by Yamato Kasumi Sun May 10, 2015 5:35 pm

» Jacky Ingram
by Jacky Ingram Fri May 08, 2015 11:13 pm

» Party rock
by Jared Lawson Fri May 08, 2015 7:04 pm

» Sorry
by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

» Õhtusöök Bonsai Sushi's.
by Yamato Kasumi Thu May 07, 2015 8:04 pm

» It's been a long time, brother
by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

» Ma olen halb inimene
by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

» https://instagram.com/YamatoKasumi/
by Yamato Kasumi Wed May 06, 2015 9:42 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Sun Jul 12, 2015 6:13 pm

I'm watching you

2 posters

Go down

I'm watching you Empty I'm watching you

Post by Jared Lawson Sun May 03, 2015 10:17 pm

Jared oli laeval viibinud juba paar päeva ning tahtmatult tundis puudust korralikust trennist. Ühel pärastlõunal leidiski mees tee Fitness Centre'isse, kus ta esiteks mõnda aega lindil jooksis, enne kui hoopis jõudu tegema suundus. Kangide poole minnes möödus ta juhuslikult ka ülejäänud saalist veidi eraldatud ruumist, millel mehe õnneks olid klaasist seinad, nii et ta ilusti nägi, kuidas kari naisi seal juhendaja eestvedamisel tantsis. Päris huvitav. Korraks jäi Jared neid üsna häbitult vaatama, lonksates samal ajal trenni vahepeal oma pudelist vett, enne kui mõne minuti pärast siiski oma trenni jätkas ja jõudu tegema suundus. Eks näis, millal nendel neiukestel see tantsutrenn ka lõppeb. Seal oli nii mõnigi kena tšikk, kelle seltskonda võiks hiljem nautida.

OT: Kinni
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Sophia Diaz Sun May 03, 2015 10:31 pm

Sophia oli juba laeval pikemat aega sõitnud, aga kuna ta seal töötas, siis talle kuskil sadamas peatumist ette nähtud ei olnudki ja naine oli sellega rahul. Pühapäeva pärastlõunal oli tal aga trenn ja soovijad said tulla. Ta rühmad olid väga erineva tasemega ja alati oli seal mõni uus nägu ka, aga polnud hullu, kuna Sophia trennis polnudki oluline mitte tantsuoskus, vaid see, et lõbus on. Järgmine tund aega mööduski nii kiirete kui aeglaste lugude saatel tantsides ning viimane lugu, mis oli jälle aeglasem, jäi venitusharjutusteks. Venitused tehtud, läks rühm laiali ning saalist väljuvad neiud suundusid kõik duši alla ja riideid vahetama, samas kui treener ise veel enda iPodi kõlaritest lahti ühendas, et ise ka üks dušš võtta ja riided vahetada. Täna ju rohkem trenne ei olnud. Väljunud saalist ja suundunud riietusruumide poole, ei pannudki Sophia esialgu tähele, et seal oli keegi veel ning koperdas ühele endast pisut suuremale meesterahvale otsa. "Oih, vabandust," tuli ainult üle naise huulte.

Spoiler:
Sophia Diaz
Sophia Diaz

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 24
Hüüdnimed: Soph
Amet: Zumbatreener

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Jared Lawson Mon May 04, 2015 5:32 pm

Olles mõnda aega jõudu teinud, arvas Jared, et aitab küll, ning pani oma kangi ära ning viis ka paar raskemat ketast, mis ta kangile enne lisaks oli pannud, tagasi oma esialgsele kohale. Otsustades siis riietusruumi poole minema hakata, suutis ta aga juhuslikult kellelegi ette jääda, kuuldes järgmisel hetkel naisterahva vabandust. Oma käe pani mees automaatselt ümber naise ega võtnud seda ära enne, kui veendus, et see väike tantsutreener tasakaalu ei kaota ega kukkuma ei hakka. See oleks ju lihtsalt piinlik. "Olen ma tõesti nii nähtamatu, et sinusugune naine isegi mitte ei vaata minu poole, vaid üritab otse läbi minna nagu tühjast õhust?" uuris Jared järgmisel hetkel mõtlikult, sest endale meeldiks ikka mõelda, et päris nii nähtamatu ta ka pole.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Sophia Diaz Mon May 04, 2015 9:45 pm

Pärast trenni oli Sophia lihtsalt nii oma mõtetes, et ei pannudki kedagi esialgu tähele. Ta tegi hetkel mõttes ühte kava läbi, mida ta järgmises trennis tahab enda rühmaga läbi teha, sest praegu on nad üsna pikka aega ühtede ja samade tantsude juures olnud ja võiks midagi uut ka vahepeal teha. Reaalsus tabas naist aga siis, kui kellegi käsi tal ümber oli ja mees teda kõnetas ka. "No kui sa teeksid ka mõttes ühte võimalikku uut kava mitu korda läbi, siis ma usun, et sa ka ei paneks ümbritsevat tähele. Ja pealegi tulid sa nii vaikselt, et see tundus justkui sellena, nagu oleksid sa eikuskilt välja ilmunud," seletas naine. Nüüd tahaks muidugi duši alla minna, sest see ei saanud kuigi meeldiv olla, kui tal higilõhn juures oli ja ta samas mehele nii lähedal seisis.
Sophia Diaz
Sophia Diaz

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 24
Hüüdnimed: Soph
Amet: Zumbatreener

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Jared Lawson Mon May 04, 2015 10:43 pm

Kuulnud naise vastust oma küsimusele, muigas Jared omaette. "Ma võtan seda kui "ei"-d oma küsimusele," lausus mees rahulolevalt, sest naine polnud ju otseselt nii vastanud. Noh, sellel tantsutreeneril oli samas ka päris hea põhjus, miks ta Jaredit tähele polnud pannud. "Sa just lõpetasid ühe trenniga ja juba mõtled järgmisele? Sa võtad oma tööd ikka väga tõsiselt," järeldas Lawson naise sõnadest, andes sellega mõista, et oli küll enne näinud, kuidas brünett karjale naistele trenni oli andnud. Tegelikult oleks ka Jed ise hea meelega pärast trenni pessu läinud, aga praegu tundus nagu veidi vara selle väikse tantsija seltskonnast lahkuda.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Sophia Diaz Mon May 04, 2015 10:57 pm

"Võta, kuidas tahad," sõnas Sophia õlgu kehitades, kuid silmitses enda tumedate silmadega meest, kellega just kohtunud oli, mõeldes endamisi, kes ta olla võiks. Kuna ta oli suur ja treenitud, siis pidi ilmselt mingi turvamees või keegi olema, kui just mitte mingi allilma maffiapealik. "Seda, mida armastad, ongi võimatu mitte tõsiselt võtta," lausus Sophia pisut sügavamõttelisemalt kõlavad sõnad, kuid naeratas siis. "Soovid ka ühineda või luurasidki niisama saali ukse taga?" esitas Sophia mehele küsimuse.
Sophia Diaz
Sophia Diaz

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 24
Hüüdnimed: Soph
Amet: Zumbatreener

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Jared Lawson Tue May 05, 2015 3:12 pm

Jared noogutas lühidalt ning silmitses siis ise samuti seda naist, kellega ta endiselt seal keset treeningsaali seisis. Päris kenake oli teine. Tema järgmistest sõnadest julges Jared järeldada, et naine armastas tantsimist ikka väga. Tegelikult oli see mehele juba enne selgeks saanud, sest oli ise näinud, et see tšikk oli tantsimises väga hea ka. "Muide, tubli töö enne seal," lausus Jared ning osutas käega ebamääraselt selle ruumi suunas, kus zumbatrenn enne toimunud oli. "Teistega oli, kuidas oli, aga sind oli vähemalt hea vaadata," pidi mees mainima, hoolimata sellest, mida naine nüüd tema sõnadest arvata või järeldada võib. "Mina? Tantsima? Ei," turtsatas Jared järgmisel hetkel, kuid raputas siis pead. "Ja ma ei luuranud," pidas tüüp ka vajalikuks mainida.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Sophia Diaz Tue May 05, 2015 4:08 pm

"Tänan," lausus Sophia, kui mees talle komplimendi tegi. "Meelitaja selline," muigas Sophia, sest paistis, et tüüp polnudki komplimentidega väga kitsi, kuigi Sophia jaoks polnud tema rühmas kedagi, kes oleks halvem. Selles trennis ju tantsuoskus niikuinii tegelikult ei lugenud ja kes mõnele liigutusele pihta ei saanud, tegigi nii, nagu oskas. "Mis tantsimisel viga on?" uuris Sophia ning vaatas enda tumedate silmadega mehele otsa. "Ja ma tõesti tahaks nüüd pessu ja riideid vahetama minna," lisas naine ning üritas mehest mööda pääseda.
Sophia Diaz
Sophia Diaz

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 24
Hüüdnimed: Soph
Amet: Zumbatreener

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Jared Lawson Tue May 05, 2015 9:44 pm

Jared kehitas ainult õlgu, kui naine teda komplimendi eest tänas ning teda veel meelitajaks nimetas. Tantsuoskuse kiitmine ei võtnud ju tükki küljest, seda enam, et Jared tantsimisest midagi ise ka jagas ning vähemalt nägi, et see naine liikuda oskas. "Midagi ei ole viga. Aga mind sa koos selle karja naistega keksimas juba ei näe," lausus mees kindlalt. See oleks lihtsalt veider. "Ma ei hoia sind kinni," lisas Jared noogutuse saatel naise viimaste sõnade peale ning tahtis eest äragi astuda, kuid muidugi pidi tšikk ise ka samal hetkel liikuma hakkama, nii et Jared talle nüüd uuesti ette jäi. Oops.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Sophia Diaz Tue May 05, 2015 9:49 pm

"No olgu. Aga teeme nii, et kui me mingil üritusel juhuslikult uuesti kohtuma peaks, palud sa mind tantsima," pakkus Sophia, tumedate silmade pilk mehel. Naine poleks ilmselt ise ka arvanud, et selle võõraga veel flirtima kukub, kuid talle tundus, et mees ise alustas ja ehk pidaski Soph sisimas teda atraktiivseks. Mehe järgmiste sõnade peale noogutas, kuid hakkas siis naerma, kui mehest mööda üritas pääseda ja tüüp talle ikka ette jäi. "Ei hoia mind kinni? Päriselt?" küsis ta ning kallutas pea kergelt küljele, vaadates mehele otsa.
Sophia Diaz
Sophia Diaz

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 24
Hüüdnimed: Soph
Amet: Zumbatreener

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Jared Lawson Tue May 05, 2015 10:34 pm

"Tahad mind tõesti nii väga tantsimas näha? Kuidas soovid," kehitas Jared õlgu, andes niiöelda nüüd lubaduse. Seda muidugi juhul, kui nad tõepoolest kuskil üritusel kohtuma peaks. Aga see ei tundunudki nii ebatõenäoline, sest naine paistis olevat laeval töötaja ning Jaredil endal polnud niikuinii lähiajal plaanis laevalt lahkuda, nii et küll nad kuskil veel kohtuvad. "Minu viga," võttis Jared seejärel kergelt muiates süü omaks ning astus seegi kord naisel eest ära. Kui too nüüd ise samuti samal ajal kõrvale ei astu, peaks ta saama seekord rahulikult mehest mööda minna. "Ehk ütled mulle oma nime ka, kui see just saladus pole? Siis tean, keda järgmine kord tantsima kutsuda," julges Jared veel lisada, käimata siiski väga peale.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Sophia Diaz Tue May 05, 2015 11:05 pm

"Võib-olla," ei andnud Sophia mehele meelega kindlat vastust. Äkki ta lihtsalt tahtis tüübiga tantsida, kui viimane juba naist ennast tema rühmast paremaks pidas. Mehe sõnade peale naeris Sophia kergelt, kuid astus jälle temaga samal ajal kõrvale, hakates selle peale veel rohkem naerma. "Rohkem nagu minu viga," lausus ta pead raputades, imestades isegi selle üle, miks ta mehega täpselt samal ajal kõrvale pidi jälle astuma. "Sophia," ütles naine enda nime. "Ja kuidas ma sind peaksin kutsuma, kui äkki ise sind uuesti üles kavatseksin otsida?" uuris ta, sest enne temagi ruumist lahkuda ei kavatsenud, kui mehe nime teada saab.
Sophia Diaz
Sophia Diaz

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 24
Hüüdnimed: Soph
Amet: Zumbatreener

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Jared Lawson Tue May 05, 2015 11:43 pm

No kui nad tõesti kuskil, kus tantsida saab, kokku peaksid juhtuma, siis kavatseb Jared ikka oma sõna pidada. Ei pea zumbatreener siis ka pettuma. Kui Jared seejärel eemale astus, aga too neiu jälle sama tegi, ei saanud meeski enam päris tõsiseks jääda. "Ei vaidle vastu," kommenteeris Jared, kui naine nüüd süü enda peale võttis. "Noh, kuna ma ei taha rohkem su teel takistuseks olla, Sophia, siis...," lausus Jared ning võttis naisest kinni, et järgmisel hetkel nende kohad nii vahetada, et naine jäi selles suunas, kuhu poole riietusruumid jäid, ning mees polnud enam tal ees. Siis lasi Jared Sophi lahti. "Sina kavatsed mind üles otsida? Sa ei pea seda tegema, ma leian sinu ennem," arvas Jared muiates. Pealegi, kust naine teda otsida kavatseks? Jared vähemalt teadis, kuhu tulla, kui naist tõesti uuesti näha tahab... Nii et Sophil polnud tema nime vaja, nii arvas vähemalt Lawson.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Sophia Diaz Wed May 06, 2015 5:30 pm

Kui mees korraks Sophiast kinni võttis ja nende kohad vahetas, jäi naine korraks tüüpi silmitsema, ent tema sõnu kuuldes asetas ta käed rinnale risti ning kallutas veidi oma pead, vaadates mehele otsa. "Tõesti?" küsis ta, sest mehe sõnad kõlasid vägagi enesekindlalt. "Aga ma ei lahku siit ruumist ikkagi enne, kui ma su nime teada saan," lisas naine ning vaatas küsivalt mehele otsa.
Sophia Diaz
Sophia Diaz

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 24
Hüüdnimed: Soph
Amet: Zumbatreener

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Jared Lawson Wed May 06, 2015 7:18 pm

"Mina vähemalt tean, kuhu sind otsima tulla, juhul kui ma tõesti väga tahaksin sind näha," arvas Jared ning silmitses naist, kes käed rinnale risti oli pannud ning teda vaatas. Aga mida Sophia ikka tema nimega peale peaks hakkama? Naise viimased sõnad tõid õrna muige Jaredi huulile ning mees kehitas õlgu. "Mina selles nii kindel poleks. Oli tore sinuga tutvuda, Sophia. Ehk kohtume millalgi," teatas Jed siis ning tõstis korraks käe, justkui hüvastijätuks viibates, ning suundus siis hoopis ise meeste riietusruumi poole.
Jared Lawson
Jared Lawson

Posts : 43

Tegelase leht
Vanus: 30
Hüüdnimed: Jed, Lawson
Amet: -

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Sophia Diaz Wed May 06, 2015 7:47 pm

Muidugi ei kavatsenud Sophia sellega leppida, et mees talle enda nime ei öelnud, sest nii ei olnud aus, kui tema Sophia nime teadis, aga naine mehe nime mitte. Kui mees aga ise ära läks, tegi Soph korraks pettunud näo, kuid läks siis ise ka duši alla ning riideid vahetama.

OT: Lõpp
Sophia Diaz
Sophia Diaz

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 24
Hüüdnimed: Soph
Amet: Zumbatreener

Back to top Go down

I'm watching you Empty Re: I'm watching you

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum