Carnival Breeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat


Latest topics
» Chat
by Yamato Kasumi Sun May 10, 2015 5:35 pm

» Jacky Ingram
by Jacky Ingram Fri May 08, 2015 11:13 pm

» Party rock
by Jared Lawson Fri May 08, 2015 7:04 pm

» Sorry
by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

» Õhtusöök Bonsai Sushi's.
by Yamato Kasumi Thu May 07, 2015 8:04 pm

» It's been a long time, brother
by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

» Ma olen halb inimene
by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

» https://instagram.com/YamatoKasumi/
by Yamato Kasumi Wed May 06, 2015 9:42 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Sun Jul 12, 2015 6:13 pm

Ninnunännununnu

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ninnunännununnu Empty Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Sun May 03, 2015 6:55 pm

Täna polnud Nathanielil eriti palju paberitööd, mistõttu ei pidanud ta oma kabinetis väga pikalt passima. See talle sobis, sest talle jäi mulje, et Zoe on väga häiritud sellest, et mees tema jaoks piisavalt aega ei leia ja Nate tahtis selle heastada. Selles, et ta klubisse rohkem oma aega ja energiat pühendab kui oma tüdruksõpra, oli ta süüdi küll. Ehk olekski aeg Liamit rohkem usaldama hakata ja oma eraelule rohkem pühenduda.

Nate sisenes oma tüdruksõbra kajutisse ja leidis sealt voodis magama kaunitari. Mees tiris jalast kingad ja sokid, seejärel teksapüksid ning umbes sama kiirelt triik- ja alussärgi. Siis puges ta teki alla oma neiu kõrvale, liibus talle ligi ning tõmbas tüdruku omale kaissu. Vajutanud Zoe põsele kerge musi, sulges noormees oma silmad. Kõik oli justkui hästi.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 7:10 pm

Neiu magas rahulikult, tal oli olnud varasem vahetus, seega sai ta kell kümme lahti ning üsna kiirelt vajus Zoe enda kajutis sügavasse unne. Varsti tundis ta, kuidas madrats liikus ning neiu avas silmad. "Hei," sõnas ta vaikselt. Zoe kandis üht Nate'i valget T-särki, see oli pehme ja lõhnas kuti järgi. "Mis toimub?" uuris neiu pisut unesegaselt. Ta oli just uinunud, seega läks tal rohkem aega, et aru saada, miks Nate siin on.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Sun May 03, 2015 9:35 pm

Ühest küljest oli Nate'il hea meel, et neiu ärkvel oli, teisest küljest kartis ta, et Zoe võtab jälle selle flirdi teema üles ja sellest on tal tõsiselt siiber. Nathaniel tahab ainult Zoe'it - ainsat inimest, kellega ta avalikkuses ei saa paar olla, sest neiu ei taha sellest oma vennale rääkida. Eks Nate ka kardab seda reaktsiooni, aga ega see leebemaks ei lähe, kui nad sellest rääkimisega veel venitavad. Ühel hetkel tuleb see välja ja siis võivad tagajärjed veel hullemad olla. Aga mis siis, kui Pat hoopis kiitvalt suhtub? Ega enne ei saa teada... "Ma armastan sind, Zoe Melissa," sosistas Nathaniel, "ainult sind."
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 10:18 pm

Zoe vaatas Nate'i poole. Oli kõik ikka korras? Miks ta muidu nii järsku siia tuli ja siis lihtsalt vaikis. Kuulnud aga Nate'i sõnu, võttis Juliette seda vabandusena. Ta naeratas kergelt ja liibus rohkem mehe vastu. "Mina sind ka, Nate," kinnitas neiu ja suudles kuti huuli. "Luba, et kui sulle minust ei piisa, siis sa ütled seda... Sest ma tõesti ei taha kellegi teine valik olla," lisas tüdruk pärast suudlust.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Sun May 03, 2015 11:16 pm

Nate vastas neiu suudlusele, libistades oma pisut jaheda käe Zoe särgi alla tema kõhule. "Kuule, vastupidi," muigas Nate, "ma ei tule toimegi selle kõigega, mida sa mulle pakud. Ma saan sulle lubada ainult seda, et leian sinu jaoks rohkem aega, et sul ei saaks tekkida momenti, mil sa mõtled, et mulle ei piisa sinust." Zoe ei ole Nathanieli teine valik. Ta ei ole Nathanieli esimene tüdruk, aga kui Nate oleks temaga enne neid teisi tuttavaks saanud, siis poleks neil teistel mehe elus kohtagi olnud.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 11:38 pm

"Easy there, su käed on külmad," mainis neiu kerge naeru saatel, pannes siis enda käe Nate'i oma peale. "Ma tõesti loodan, et sa hoiad seda lubadust," lisas Zoe. Ta pidas selle teise valiku all silmas pigem seda, et ta ei ole Nate'i jaoks armuke või teine tüdruksõber. Kui Zoe oli suhtes, siis selles osas pidigi vaid kaks poolt olema. Tema ja tema kallim, kellelegi kolmandale seal ruumi ei olnud. "Kui väsinud sa oled?" uuris ta Nate'ilt.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Mon May 04, 2015 12:04 am

Kui Zoe mainis, et Nate'i käed on külmad, torkas kutt teise käe ka neiule särgi alla. Mis lubadustesse puutub, siis neid hoiab Nathaniel hästi. Vähemasti teeb ta kõik endast oleneva, et teisi alt ei veaks, kui on midagi lubanud. Küsimuse peale kergitas noormees kulme:"Oleneb, miks sa küsid." Kui see nõudis riidesse panemist ja/või kajutist lahkumist, siis oli ta väga väsinud.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 12:11 am

Zoe kiljatas kergelt, tõmmates siis kuti käed enda särgi alt välja. "Sa oled täna eriti kiuslik," mainis neiu naeratusega, et siis uuesti Nate'i suudelda. "Mis sa arvaksid, kui vaataks mingit filmi või mängiks kaarte? Ma ei taha veel magama jääda. Mitte nüüd, kui sina siin oled," rääkis Zoe. Ta sai hommikul ka magada, öötöö boonus, unetundidest tal puudust ei olnud.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Mon May 04, 2015 12:23 am

"Šhh, mis sa kisad," naeris Nate. Käsi ta enam särgi alla tagasi ei toppinud, päris piinamist talle harrastada ei meeldinud. "Filmi võiks täitsa vaadata, aga teeme nii, et mingit imalat pläusti ei vahi," pigistas Nathaniel ühe silma kinni ning krimpsutas nägu. Kaarte ta ei viitsinud mängida..õigemini ei meeldinud talle fakt, et kaardimängu ajal ei saa ta tüdrukut kaisus hoida.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 12:31 am

"Sest sina oled sotsiopaat," vastas Zoe turtsatusega. "Ei vaata, vaatame hoopis kõige hullemat õudukat, mis sa leiad," lausus Mel muigega. Seda ta siiski ei uskunud, et Nate oleks nõus õudusfilmi vaatama, mõni komöödia oleks neile palju paremini sobinud. "Võta mu läpakas ja vali," lisas Zoe naeratusega.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Mon May 04, 2015 9:37 pm

Jah, Nathaniel polnud tõepoolest mingi õudukavaataja. Nate ajas end istuma ja upitas end neiu läpaka poole. "Ma otsin mingi kummitustelaeva õuduka, kus vetsupotikollid on," ütles Nate surmtõsiselt, kui oli Zoe läpaka sülle tirinud. Raudselt tekitaks selline film mõlemail korralikke parakaid ja edaspidi vaataksid nad enne vetsupotti, kui vetsus oma toiminguid alustavad. "Oled mõnda nendest vaadanud ka?" uuris mees samal ajal, kui komöödiate kaustas ringi vaatas.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 10:00 pm

"Väga naljakas," lausus tüdruk irooniaga. Ta vaatas, kuidas mees neiu arvutis tegutses ja toetas enda pea Nate'i õlale. "Ainult seda," ütles tüdruk ja osutas ühele filmile. Ta kustutas tavaliselt filmid ära, kui oli need läbi vaadanud. "Aga see oli ka nii hea, et võin uuesti vaadata," lisas Zoe. Ta sasis kuti juukseid ja mõtles, et filmivaatamisest ilmselt suuremat asja ei saa, sest ta hakkab Nate'i kiusama.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Mon May 04, 2015 10:16 pm

"Oligi," vaatas Nate oma tüdrukule laialt naeratades otsa. Võinoh, vähemalt oleks võinud ju olla. "Okei, kui see oli hea, siis ma tahan seda näha," ütles Nathaniel. Tavaliselt on Zoe'il filmide osas hea maitse, see ei saa nüüd ju erand olla. Ta pani selle filmi mängima, sättis patju selja taga ning sättis oma käe mugavalt ümber tüdruku.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Tue May 05, 2015 12:48 am

Tüdruk sättis end mõnusalt kuti kaissu ja hakkas filmi jälgima. Ühel hetkel arvas Zoe, et oleks tark Nate lõuajoont suudelda. Ilmselt tõmbas ta sel moel mehe tähelepanu filmist eemale. Oh well! Neiu liibus rohkem Nate'i vastu ja mõtles, et kui mees oleks alati nii armas ja hooliv, siis võiks isegi temaga elu lõpuni koos olla.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Tue May 05, 2015 1:01 am

Nate täitsa oli huvitatud mõttest, et vaataks filmi. Ta täitsa süvenes ja oli filmis sees, kuni Zoe tegi ilmselge vihje selle kohta, et ega ta tegelt sellest filmivaatamisest vaimustuses ei ole. Tundub, et tuleb teinekord film lõpuni vaadata, sest tõesti oli muhe film. Vähemalt nii palju sellest, kui ta seda nägi. Sel hetkel, kui neiu rohkem tema vastu liibus, lükkas Nate läpaka kokku, asetas selle vaikselt põrandale ning keeras end tüdruku poole. Ta asetas oma käe neiu põsele ning suudles teda huultele.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Tue May 05, 2015 1:09 am

Zoe üks käsi peatus kuti rinnal ja teine libises mehe juustesse. Tüdruk ei filmi juba unustanud, oligi hea, et Nate sülearvuti ära pani, neil oli parematki teha. Neiu oli õnnelik, et mees oli juba särgi seljast saanud, sest nii oli kuti kõrval hea olla. Melissa oli hetke nii süvenenud, et isegi koputus uksele ei oleks suutnud tüdrukut panna eemale tõmbuma.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Tue May 05, 2015 1:45 pm

Koputust kuulnud, libistas Nathaniel oma käe uuesti neiu särgi alla tema alaseljale, tõmmates teda endale lähemale, et juhul, kui neiule üldse võiks mõttesse tulla, et võiks uurima minna, kes seal ukse taga on, ta seda ei teeks. Inimesed leiavad alati vale aja, et uksele koputada. Suudlust katkestamata keeras mees end Zoe peale ning suudeldes tema kaela, libistas ta vaikselt neiu särki kõrgemale.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Wed May 06, 2015 12:58 am

Tüdruk aitas Nate'il enda särgi üle pea tõmmata, et siis uuesti kuti huuled üles leida. Nüüd kattis neiu keha vaid paar roosasid püksikuid, aga mõne minuti pärast olid ka need läinud.
***
Zoe oli Nate'i kaisus ja mõtles, et Nate oskas ikka kohati nii nunnu olla. "Sa enam siis ei flirdi teistega, jah?" küsis naine naeratusega.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Wed May 06, 2015 1:07 am

Nate lebas voodil selili, naine kaisus, ise alasti, nahk veidi niiske. Tundis end aga väga hästi. Ja siis küsis Zoe'i küsimuse. Aa, et nüüd siis tahab ikkagi selle asja jutuks võtta? "Ükski teine naine ei tõmba mind nii nagu sina," vastas Nathaniel, tahtmata tühja lubadust anda. Ta tunneks end liiga sitasti, kui murraks neiule antud lubadusi, seega on lihtsam neid mitte anda. "Ma võin ju püüda end rohkem kontrollida," lubas Nate, et ta ta vähemalt proovib parem suhtekaaslane olla.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Wed May 06, 2015 1:16 am

Tüdruk mõtles, et peaks duši alla minema, aga ta oli üsna väsinud. Hommikul jõudis ka käia. "Ma ei küsinud ju seda," vastas Zoe kerge kulmukortsutusega. Nate lihtsalt ignoreerib siis teemat? Oota, mida? "Püüda? See kõlab nagu ma peaksin lihtsalt sellega leppima, et sa teistega flirdid," lisas Zoe pisut eemale tõmbudes. Kas Nate päriselt hakkas praegu jälle sel moel dickface'i mängima? Tüdruk ei mõistnud, miks Nate ei võinud ainult ühele inimesele pühenduda.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Wed May 06, 2015 1:31 am

Päriselt? "Ma ei mõelnud seda nii," lausus Nate, tõmmates neiu endale kaissu tagasi, "Ma ei saa lubada, et ma üleöö muutun. Aga ma proovin. Ma tõesti ei taha sinust ilma jääda." Nathaniel pühenduski ainult ühele inimesele. Zoe'le. Teiste naistuttavatega suhtles ainult viisakusest. Eluaeg suvalise sõbranna flirtides suhelnud ja nüüd järsku ei tohi? Old habits die hard. Nate surus oma huuled neiu laubale, pigistades samal ajal oma silmi kinni. Miski ütles talle, et vahet pole, kui väga ta püüaks, Zoe on valiku teinud - kui kutt üleöö ei muutu, siis on suhe läbi. Valus oli.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Wed May 06, 2015 1:40 am

"Vahet ei ole," pomises Zoe ja keeras kutile selja, et und saada, kuid seda ei tulnud. Nate'i lubadus tundus nagu leige veena. Tüdruk hammustas tugevalt huulde, et mitte nutma hakata. See asi oli ilmselt Nate'i jaoks juba ammu lõppenud, aga ta hoidis mingil põhjusel Melissat enda juures, saa nüüd aru, kas asi oli seksis või lihtsalt neiuga mängimises. Mel lootis, et hommik ei tule nii halb. Tüdruk ju siiani armastas Nate'i, aga talle tundus, et mehe tundeid ei eksisteerinud. Miks ikka venitada edasi asja, mis oli juba ammu katkenud.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Wed May 06, 2015 1:47 am

"Vahet ei ole?" Vahet pole, sest Zoe jätab ta nagunii maha või vahet pole, sest ta ei usu, et Nate kunagi võiks igasuguse flirtimise lõpetada? Nathaniel ronis teisele poole tüdrukut, et saaks talle otsa vaadata. "Ehk siis Liam rääkis tõtt ja sinu ja Marci vahel ikkagi on midagi? Nüüd sa lihtsalt leidsid mingi asja, mille kallal ilkuda, et oleks muu vabandus minu maha jätmiseks, kui lihtsalt kellessegi teisesse armumine?" Nate rääkis vaikselt, täiesti rahulikult ja väga lööduna. Talle tõesti jäi mulje, et Zoe otsib lihtsalt sellist väljapääsu, et jätta mulje, et lahkuminek Nate'i süüna paistaks.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Zoe White Wed May 06, 2015 1:50 am

Zoe hakkas midagi ütlema, kuid Nate segas vahele. "Kurat, Nate, sa näed tonti, kus seda ei ole. No tõesti, kui mina olen armukade flirtimise peale, siis on see nõme armukadedus ja kui mina saan sinu vennaga hästi läbi, on see petmine?" ärritus tüdruk, pöörates end Nate'i poole. Oleks ta teadnud, mis juhtub, siis oleks neiu end võib-olla rohkem tagasi hoidnud. "Sa oled täiesti võimatu," teatas Zoe, ronides voodist välja, et maast riided võtta ja need selga tõmmata, ta tahtis pesema minna ja siis kuhugi kõndima kaduda.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Nate Rivera Wed May 06, 2015 1:59 am

"Minu meelest oled sina see, kes mulle asju ette heitma tuli," ütles Nate, "ma ei oleks sulle iial Liami sõnu ette söötnud, kui sa poles minu kallal ilkuma hakanud." Ja Zoe väidab, et Nate on see, kes tonti näeb? Ehk oleks tõesti targem see suhe lõpetada - närvid maksavad ka midagi ja kui naine pole see, kelle juurde närve puhkama minna, siis mis mõtet sellel asjal üldse on? Pohhui need tunded, pohhui see armastus. Saabki täielikult tööle pühenduda, vähemalt klubiomanikuna pole ta sitt. Nathaniel pani end riidesse ja lasi kajutist jalga.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Ninnunännununnu Empty Re: Ninnunännununnu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum