Carnival Breeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat


Latest topics
» Chat
by Yamato Kasumi Sun May 10, 2015 5:35 pm

» Jacky Ingram
by Jacky Ingram Fri May 08, 2015 11:13 pm

» Party rock
by Jared Lawson Fri May 08, 2015 7:04 pm

» Sorry
by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

» Õhtusöök Bonsai Sushi's.
by Yamato Kasumi Thu May 07, 2015 8:04 pm

» It's been a long time, brother
by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

» Ma olen halb inimene
by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

» https://instagram.com/YamatoKasumi/
by Yamato Kasumi Wed May 06, 2015 9:42 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Sun Jul 12, 2015 6:13 pm

Don't

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Don't Empty Don't

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 3:31 pm

Zoe oli äärmiselt pettunud Nate'is. Mees oli ju tore ja armas, aga vahepeal tõeline siga ja Mel ei teadnud, kui kaua ta veel jaksas sellist käitumist välja kannatada. See kõik hakkas juba vaikselt ajudele. Ehk peakski Nate'i silme all mõne teise kutiga flirtima, kas siis on ka Nate veel nii kuradi ülbe? Tüdruk istus ühel lamamistoolid, helehallid sandaletid tooli kõrval. Melissa hoidis käsi ümber põlvede, mis olid tal vastu rindkere tõmmatud. Nii oli seal hea olla, kuigi pisut jahe oli. Zoe kandis suurt valget pusa ja lühikesi teksapükse, mis ei kaitsenud nahka kuidagi jaheda tuule eest. Tekk oli tühi, kes ikka sellisel ajal väga külma kätte kippus, enamik inimesi olid klubides või baarides. Melissa lootis, et millalgi võttis Nate aru pähe, aga tüdruk ei teadnud, kaua ta oodata jaksab.
OT:Kinni
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Sun May 03, 2015 4:40 pm

Marcus teadis, et väljas oli külm. Kuigi tuuline ei olnud, aga piisavalt, et tekitada külmavärinad. Sellegipoolest tundis Marc, et üks öine suplus kuluks marjaks ära. Ema ei tahtnud talle küll võtmeid anda, aga kui Marcus lubas sviidi ära koristada, siis sai ta need võtmed üheks ööks enda kätte. Riverad ei tahtnud toateenijaid häirida oma koristustega, mistõttu tegi pererahvas seda ise. Ehk siis tavaliselt ema. Sel korral aga Marcus.

Ta pani selga oma musta nahktagi, valge maika ja ujumispüksid. Ujumisalale, mis suletud oli, ta ei jõudnudki, sest keegi istus lamamistoolil ja kutt arvas, et on veider, kui keegi nii hilja üksi külmas istub. Ei teinud ju paha vaadata, kellega tegu on. Pimedas oli üsna raske näha, aga lähemale kõndides muutus kuju aina tuttavamaks. "Zoe?" pakkus Marcus kümmekond meetrit eemal seistes, aga oli juba kindel, et tegu oli temaga. "Miks sa siin üksi oled? Kas midagi juhtus?" küsis noormees ja võttis istet Zoe kõrval oleval lamamistoolil, olles näoga neiu poole. "Sul on külm," teatas ta ja võttis siis oma nahktagi seljast, et see ümber neidise õlgade asetada.
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 5:55 pm

Zoe kuulis vaikseid samme ja eeldas, et tegu on mõne äraeksinud turistiga. Loodetavasti ei tule ta neiut segama. Üksinda istuda ja enda ette vahtida oli piisav tegevus, kellegi segavat jutuvada sellest, kui huvitav see laev ikka on, neiu kuulda ei tahtnud. Kuulnud aga enda nime, viis Mel silmad noormehele. Marcus! Ta oli mõnes mõttes viimane inimene, keda tüdruk praegu näha tahtis, sest Zoe oli väga haavatavas olukorras. Ta ei tahtnud midagi öelda ega teha, mida ta hommikul kahetseb. Samas oli neiu ääretult õnnelik, et kellelegi läks ta korda, seda kasvõi juhuse tõttu. "Ah, me tülitsesime Nate'iga. Aga ma ei saa sellest sulle ega Juliette'ile rääkida, sest ma ei taha teid kumbagi halba olukorda panna ja noh, Patrickule ka mitte," lausus neiu. Ta tõmbas tagi endale rohkem ümber, nii oli täitsa hea olla. "Kas sul endal jahe ei hakka?" uuris Mel järgmisena.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Sun May 03, 2015 7:28 pm

Kui Marcus kuulis, et Zoe ja Nate tülitsesid, läksid poisi silmad särama, aga pimeduses tema head meelt ja õrna muiet just näha ei olnud. Marc üritas tagasi hoida oma laia naeratust, mis tema näol muidu ilutseks, kui Zoe seal samas poleks. Kui need kaks tülitsevad, siis on võimalus, et nad lähevad lahku ja tal on võimalus Zoe endale krabada. Eks? Samas oli Marcuse sees ka kurbus, kuna neiu oli pahas tujus ja nii ei tahtnud poiss küll Zoe't näha. "Sa võid sellest mulle rääkida," sõnas Marc. "Te saate sellest üle," lisas kutt veel, kuigi sellele mõtlemine tegi talle juba tohutult haiget. "Hakkab küll, aga ma pidin ujuma minema. Tuled ka?" küsis Marc, "tähendab, mitte päris ujuma, aga lihtsalt kaasa."
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 7:44 pm

Tüdruk vaatas Marcuse poole. Poiss oli nii tore, sõbralik, aga ka piisavalt enesekindel ja huvitav. Miks ei võinud Nate rohkem enda nooremale vennale sarnaneda? "See oli üsna nõme vaidlus... Ta flirtis mingi punapeaga ja siis süüdistas ta... Noh, ta tegelikult süüdistas mind selles, et ma sinuga suhtlen. Väidetavalt ma flirdin sinuga, aga enda meelest on see kõik selline naljaga pooleks asi olnud," selgitas neiu vaikselt. Muidugi arvas ka Marcus seda, eks? Nate oli siiski ta vend. "Ma ei tea, mulle tundub, et Nate tahabki pidevalt teiste tähelepanu ja minust lihtsalt enam ei piisa," oli Zoe aus. "Kaasa võin ju tulla," arvas neiu. Ta pani sandaletid jalga ja tõusis püsti.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Sun May 03, 2015 7:56 pm

Marcus raputas pead. "Miks ta üldse peab kellegi teisega flirtima, kui tal endal on juba olemas ideaalne tüdruk?" sõnas poiss, kuid kahetses seda kohe, kui öelnud oli. "Naljaga pooleks, jah," oli Marcus pettunud, kuid üritas seda mitte välja näidata. Tuju oli tal küll jällegi maha tiritud. "Tead, ausalt, sa väärid kedagi palju paremat kui Nate. Ma võin tunduda ilge jobuna, et ütlen nii, sest Nate on mu vend, aga sa väärid kedagi, kes pöörab sulle piisavalt palju tähelepanu, kel on aega sinu jaoks ja kes ei käi teistega flirtimas," teatas Marcus. Ta jättis vaid mainimata fakti, et see võiks olla ju tema ise. Kutt tõusis samuti püsti ja kõndis väravate poole, mis olid suletud ja mille taga oli mitu suuremat ja väiksemat basseini ning ka mullivann. See oli Carnival Waterworksi õigem osa. Ta avas võtmega värava, lasi nii enda kui ka Zoe sisse ja lukustas värava enda taga, kuna polnud vaja siia kedagi kolmandat ringi liikuma. Ta liikus kontrollipaneeli, vajutas nupule ning basseinidelt liikusid katted pealt ära. Seejärel võttis Marc oma maika seljast, plätud jalast ning jättis need basseini ääres olevale lamamistoolile.
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 8:26 pm

"Ideaalne?" küsis Zoe. "Ei, ma ei ole kohe kindlasti mitte ideaalne," oli neiu kindel. "Aitäh, et sa üritad mu tuju tõsta, aga praegu ma olen lihtsalt natuke masendav vestluspartner," arvas Melissa. "Ega Nate nüüd nii hull ka ei ole, kui ta tahab, võib ta väga armas olla. Pealegi käivad enamik inimesi laeval vaid mõneks ajaks, mingit püsisuhet oleks keeruline luua. Ma tean küll, et see tundub rumala mugavustsoonina, aga nii see on," rääkis Zoe edasi. Ta kõndis basseini juurde ja võttis sandaletid jalast, et need äärele jätta ja sinna kõrvale istuda, et jalad vette pista. Marcus oli enda vormis kehaga kena vaatepilt, aga Zoe üritas mitte väga palju jõllitada.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Sun May 03, 2015 9:28 pm

"Võib-olla sa enda ja Nate'i jaoks pole, aga minu jaoks kohe kindlasti oled," andis Marcus mõista oma tunnetest Zoe vastu, aga see oli päris kaudne vihje, seega oleks arusaadav, kui neiu seda ei mõistnud. "Pole midagi. Kui tahad, võime millestki muust rääkida. Äkki see viib su mõtted Nate'st eemale," pakkus Marc. "Aga kui selline asi kordub, siis kas sa tõesti tahad temaga olla ja suudad teda usaldada?" küsis poiss tõsisel ilmel. Ta arvaks, et ükski tüdruk ei suudaks, aga Marcus ei teadnud täpselt, mis puust Zoe tehtud oli. Võib-olla talub neiu asja ära. "See ei tähenda ju, et sa pead püsisuhtes olema kellegagi, kes sind halvasti kohtleb." Võib öelda, et Marcus liialdas hetkel, sest vaevalt, et Nate Zoe't halvasti kohtles. Noormees kõndis basseinile lähemale ja hüppas pea ees vette. Ainukesed tuled nende ümber olidki basseini sees olevad tuled. Päris mõnus oli. Vesi oli ise samuti üsna külm ning õhk samuti, aga ikkagi oli mõnus. "Tead, kui sa tahad, võid minuga liituda," sõnas Marc naeratusega, kui pinnale oli tõusnud.
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 10:09 pm

Marcuse jaoks võis olla see kaudne vihje, aga Zoe luges väga konkreetselt sealt välja, et Marc pidas neiut justkui enda ideaalseks tüdrukuks. "Marc," alustas neiu ettevaatlikult. "Sa ei mõtle seda tõsiselt," lisas Zoe. "Ma ei tea, ma tõesti ei tea. Ma tean, et ta on tore ja hooliv, kui ta tahab olla," lausus Melissa kerge õlakehituse saatel. "Ta ei kohtle mind nüüd halvasti ka," arvas Zoe. Nate oli nunnu ja armas ja kaitsev ja tark, aga aeg-ajalt tekkis tüdrukule tunne, et Zoe ei olnud päris see inimene, keda Nate enda kõvale tahtis. Miks siis neiu üldse üritas? "Mul ei ole bikiine seljas," vastas tüdruk naeratusega Marcile.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Sun May 03, 2015 10:34 pm

"Sa ei pea mind uskuma, aga ma mõtlen seda täiesti tõsiselt," sõnas Marcus, vaadates tüdrukule otse silma. Nii palju, kui see pimeduses võimalik oli. "Ma tean, et sinu jaoks oli kogu see flirt süütu nali, aga minu jaoks oli see midagi enamat," otsustas Marcus oma tunnetest neiule rääkida, "ma tean, et Nate ei kohtle sind otseselt halvasti, aga ma ei kohtleks sind kunagi nii nagu tema." Kui tüüp on suhtes, siis on tal silmi vaid ühele neiule. Ja isegi praegu jagus tal silmi ja südant vaid Zoe'le, kuigi nad suhtes polnud.
"Tule riietega või üldse riieteta," sõnas Marcus muigega. Teine variant oleks tema jaoks armsam, aga pigem mõtles kutt seda naljana.
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 10:46 pm

Zoe jälgis sõnatult Marci. Kas kutt praegu ise ka sai aru, millega ta hakkama sai? Zoe hoidis end kõvasti tagasi, et mitte Marcusele rääkida, mida ka tema oli vahepeal tundnud. "Marc, sa ei saa nii teha. Sa ju tead, et ma olen Nate'iga juba päris pikalt koos olnud ja... Ta on su vend, ta on minu poiss-sõber ja," jättis neiu lause pooleli. Ta ei saanud sellest enam üldse midagi aru. "Marcus, kuidas sa saad ujumisest üldse enam rääkida? Sa viskad mulle sellise pommi ja ootad, et ma lihtsalt... Et ma lihtsalt "ujuksin selle minema"? Marcus, ma... Ma ei tea, kuidas ma peaksin reageerimagi sellele, sest," lisas Mel kiirelt rääkides. Ta tõmbas jalad veest välja ning seisis ääre peale püsti. "Marc, see ei ole aus," lisas neiu, võttes kuti tagi enda õlgadelt, et see kokku panna ja mehe riiete juurde viia.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Sun May 03, 2015 11:52 pm

Marcus oli tegelikult arvanud, et Zoe teab asja ning on juba jaganud, kuidas Marc end tema suhtes tunneb. Aga arvestades neiu hämmeldust ning reaktsiooni, siis ilmselt ei. Marc ronis basseinist välja, jäädes neiu ette seisma ning kuulates, mida tal öelda on. "Ma tean, et sa oled Nate'ga pikalt koos olnud. Mul polnud sulle kavas seda kunagi öelda, et... sa mulle meeldid. Ma tean, et sul pole minu vastu tundeid, seega see olukord ei saa kellelegi teisele haiget teha, vaid mulle," rääkis Marc, üritades seda teha murevabalt, kuid tema näoilme juba reetis, nagu kutile oleks noaga kõhtu löödud mitu korda järjest. Ta ei osanudki midagi öelda. "Võib-olla lihtsalt unustame selle? Ma olin loll ja ei tea, mida mõtlesin, et sulle seda rääkisin. Sa oled Nate'ga ja ma tahan, et sa oled õnnelik, aga praegu sa lihtsalt ei tundunud temaga õnnelik," sõnas Marc. "Palun... ära mine," sõnas kutt vaikselt, kui Zoe pakkis kokku kuti nahktagi ning tundus, et ta läheb ära. Praegu oleks ideaalne hetk endale rätik võtta, aga need on sees.
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 11:58 pm

Neiu hammustas huulde. Asi ei olnud selles, et tal tundeid kuti vastu ei olnud. Oli! Ja veel kuidas. Aga ta ei saanud ju midagi teha, tal oli Nate. See oleks olnud lihtsalt nii ebaaus, Zoe ise ei pooldanud sellist petmist üldse ja talle tundus Nate'i petmine tema noorema vennaga kõige halvema stsenaariumiga. "Asi ei ole päris nii ka nüüd, Marc," lausus Mel vaikselt. "Ma," alustas Zoe uuesti, aga ta tõmbas enda pusa üle pea ja hüppas vette, sandalette ei olnud neiu jõudnud jalga veel tõmmatagi. Lühikeste teksapükste ja valge maikaga ei olnud küll just kõige targem vee alla sukelduda, aga tüdrukul oli vaja kõigest hetkeks eemale saada.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Mon May 04, 2015 12:18 am

Marcus kortsutas kulmu - mis mõttes polnud asi päris nii? Ta arvas, et see asi ei saa teda enam kuidagi rohkem segadusse ajada, aga vot nende sõnadega sai. Järgmisel hetkel kadus Zoe vee alla koos oma riietega. Ta tahtis teada, milles asi on ja seetõttu sukeldus samuti vette ning tõusis pinnale, kui Zoe seda tegi. Zoe oli pigem sunnitud pinnale tõusma, sest Marc lihtsalt ujus talle vastu ning mõlemad seisid üpriski üksteise lähedal. Esimestel sekunditel ei öelnud Marcus midagi, lihtsalt lükkas kõrvale mõned märjad juuksesalgud, mis osaliselt neiu nägu katsid, ning hoidis pilku neiu sinistel silmadel. "Mis mõttes asi ei ole päris nii?"
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 12:26 am

Tüdruk tuli veepinnale, hingates sügavalt sisse. "Marc, sa ei tohi mulle nii teha," ütles ta vaikselt. "Sa oled hooliv ja hea ja sõbralik ja tore ja... Ja Nate'i vend. Marc, sa tõesti ei tohi nii teha," lisas Zoe veel tasemini. Marcus kuulis seda kõike isegi piisavalt hästi. "Ma tõesti ei oska valida," lausus Mel järgmisena, hoides enda siniseid silmi noormehel. Miks Nate ei võinud samamoodi hooliv ja armas olla? Siis ei peaks Zoe enda sees üht sõda lahendama.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Mon May 04, 2015 1:24 am

"Sa ei oska valida?" küsis Marc, "miks sul on vaja valik teha? Sa oled Nate'ga, sa armastad teda, ma olen sulle lihtsalt sõber." Aga nüüd ta taipas, milles asi. "Kui sul just pole tunded minu vastu. Kas mul on õigus?" küsis Marcus ettevaatlikult. Kui Zoe'lt nüüd jaatav vastus tuli, siis oli kutt loomulikult õnnelik, aga tüdrukul oli vaja valik teha. Samas, ta oli ju juba Nate'ga, miks peaks Zoe Nate'i jätma ja Marcuse valima? Kui nad ära lepivad, on nad õnnelikud jälle. Sellegipoolest ei suutnud Marcus end tagasi hoida ja asetas oma käe neiu pihale vee all ning oma huuled Zoe'i omadele.
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 1:34 am

Marcus oleks võinud sel hetkel lahkuda, siis ei oleks nad end suurde probleemi seganud. "Marc, ma ei ole enam ise ka kindel," tunnistas Zoe. Ta armastas Nate'i, ta tõesti armastas. Aga viimasel ajal tundis tüdruk aina rohkem, et tema oli selles suhtes see aktiivsem pool ja Nate lihtsalt jõlkus kaasas. Neiu tundis Marci kätt enda pihal ja siis olid juba poisi huuled tema omadel. Mel suudles hetkeks kutti vastu, kuid tõukas ta siis eemale, mida ei olnudki vees nii lihtne teha. "Nate on su vend, Marc," tuletas Zoe meelde, hääl kergelt värisemas. See olukord oli nii halb!
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Mon May 04, 2015 5:26 pm

Marcus võib-olla olekski lahkunud, aga Carnival Waterworks kuulus poisi emale ja tegelikult ei tohiks nad seal kahekesi olla. Seega võimalust minema joosta Marcil ei olnud. Zoe ei lükanud poissi kohe eemale, mis pani tema südame rinnus veelgi kiiremini põksuma. Ei teagi, kui kaua on Marcus tahtnud oma unelmate neidist - Zoe't - suudelda ja nüüd viimaks tal õnnestus see. Kuigi siis lükkas Zoe ta eemale. "Ma tean," sõnas Marcus vaikselt. "Anna andeks," lisas ta seejärel. "Aga mida sa minult tahad, Zoe? Sest mina tahan ainult sind ja sinuga koos olla, aga ma ei taha olla lihtsalt su sõber ega näha, kuidas sa Nate'ga õnnelik oled. Ma ei suuda. See teeb liiga palju haiget."
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 6:00 pm

Zoe hoidis üht kätt Marcuse ülakehal, et ta neiut uuesti ei suudleks. Pealegi andis selline vahemaa tüdruku jaoks justkui mõtlemisruumi. "Sa oled kõige parem sõber, keda üldse tahta ja... Mul on Nate ja ma ei saa talle nii teha. Kas see sõbraasi ikka kindlasti ei toimiks?" uuris Mel kutilt. Ta ei olnud pikalt end nii hästi tundnud kui praegu Marciga, aga Zoe oli juba suhtes. Pealegi kui ta Nate'i maha jätaks, siis ta ei saaks Marcusega käima hakata, see võiks nende perekonna lõhki rebida ja Zoe ei tahtnud seda teha. "Marcus, kas me üldse saaksime koos olla? Nate vihastaks sinu ja minu peale ja... Mis veel Juliette teeks?" rääkis neiu edasi.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Mon May 04, 2015 6:36 pm

Marcuse pilk langes automaatselt alla, kui ta Zoe' suust neid sõnu kuulis. "Anna andeks, aga ei. See oleks minu jaoks liiga raske. Võib-olla tulevikus, kui ma oma eluga olen edasi liikunud, võiks sellest midagi välja tulla," sõnas noormees. Aga ta ei tahtnud oma eluga edasi liikuda. Ta tahtis vaid Zoe't. "Mul on täiesti ükskõik, mida mu pere arvab. Ma tean, et kõlan nii, nagu viimase jobuna. Vähemalt Mike oleks meie üle õnnelik," sõnas Marc, näole tekkimas õrn muie, "Nate ja Juliette on paras paar, nad vihkaks meid igavesti."
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 7:53 pm

"Marcus, sa ei saa lihtsalt enda sõprust niimoodi ära võtta," vastas Zoe kerge pearaputusega, hoides enda silmi kutil. "Sa lihtsalt ei tohi," lisas neiu, hammustades huulde. Marcus ei saanud nii õel olla. "Ma ei tea, Juliette on siiski mu parim sõbranna, ta on mulle õe eest. Kui... Las ma räägin millalgi temaga, eks? Ja siis ma räägin sinuga, ma üritan endas selgusele jõuda," võttis Mel vastu otsuse. "Seni ära tee palun midagi rumalat," lausus Zoe.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Mon May 04, 2015 8:25 pm

Marcus ohkas. Ta ei hakanud sellele vastu vaidlema, sest lihtsam oli asjast mitte tüli tekitada. Noormees lihtsalt ei tahtnud Zoe' sõprust, ta tahtis midagi enamat ja oli kas suhe või mitte midagi. Kutt teadis, et tüdruk sellisesse olukorda panna oli keeruline, aga ta ei suutnud enam pealt vaadata. "Sa võid temaga rääkida, aga ma ei imestaks, kui ta kogu loo Nate'le edasi räägib. Aga kui sa teda nii palju usaldad, siis mine ja räägi," arvas Marcus. Nate ja Juliette olid alati lähedasemad olnud, täpselt nagu Mike ja Marc. Aga Juliette oli siiski Zoe' parim sõbranna ja samuti Marci vend, äkki oli näitsik mõistev. "Ma ei teeks eales midagi rumalat," lausus Marc. "Zoe, ma ei taha, et sa mulle tühjalt lootust annad. Sa ütled, et üritad endas selgusele jõuda, aga kui sa Nate'i kasuks otsustad, siis ma... ma ei tea, mida ma siis teen." Ellu jääb ta kindlasti, aga esimene südamevalu üle elada sai olema kuradi piinarikas. Marc ei teadnud, kas ta üldse laevalegi jääks.
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Mon May 04, 2015 8:36 pm

Zoe oleks tahtnud uuesti vee alla mõneks ajaks kaduda, aga praegu oleks see lihtsalt antud jutuajamise vältimine olnud. "Kui ta räägib, siis ta räägib. Aga ta mõistab mind läbi ja lõhki ja ta kindlasti kuulaks," arvas Mel. Juliette oli tõesti juba nagu õde talle. Neiu ei oleks imestanud, kui nad ka kümne aasta pärast veel tihti suhtleksid, sest nad olid lihtsalt nii sarnased. "Ma tean, et sa ei teeks," pidi Zoe tunnistama. Siiski ta kartis, et Marc läheb selle jutuga Nate'i juurde. "Seega sa tahad, et ma otsustaksin nüüd ja praegu? Marc, asjad ei ole nii lihtsad," vastas tüdruk kerge pearaputusega. "Pealegi ma tõesti ei saa praegu otsustada," lisas Zoe. Tal hakkas vees seistes juba pisut jahe. Ta maika oli täiesti läbimärg, samas seisus oli ka ta pesu ja teksapüksid.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Marcus Rivera Mon May 04, 2015 9:21 pm

Kui Zoe usaldas Juliette'i, siis üritas ka Marc lootma jääda, et neiu sellest suurt stseeni ei tee. Tema õde oli siiski piisavalt mõistev. Marcus ei tahtnud ka Nate'i juurde selle jutuga minna, kuna see oleks ainult tüli tekitanud ja võimalik, et ka tühjast tüli, kui Zoe otsustab siiski Nate'i juurde jääda. See ei olnud kohe kindlasti tark tegu, kuigi noormees oleks tahtnud venna hambad sisse lüüa selle eest, et Zoe tema pärast praegu masenduses oli. "Ei, ei, ma ei taha, et sa otsustaksid nüüd ja praegu. Ma tean, et sul on aega vaja ja loomulikult ma annan sulle selle aja," sõnas Marcus. Ta ujus Zoe'st eemale ning ronis basseinist välja. Jahe oli tõepoolest. "Ma toon meile rätikud," sõnas ta ja juba jalutaski suletud ruumi poole, kust külastajad said rätikuid laenutada, ning keeras ukse lukust lahti. Sealt haaras tüüp kiirelt kaks rätikut ja jalutas nendega tagasi basseini poole, võttes ühe neist endale kasutuseks. "Ma arvan, et sa peaksid oma tuppa minema. Väljas on päris külm."
Marcus Rivera
Marcus Rivera

Posts : 35

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Marc, Rivera
Amet: -

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Zoe White Wed May 06, 2015 2:05 am

Tüdruk ronis basseinist välja, väänates enda juustest vett välja. Ta teksapükstest ja pluusist nirises vaikselt vett. Zoe torkas sandaletid jalga ja võttis rätiku Marcuselt, et see siis endale ümber mähkida. "Jah, peaksin vist küll," nõustus neiu. Ta küll ei tahtnud enda tuppa minna, sest see koht meenutas talle liiga palju Nate'i, aga kuhu Melissal ikka oli minna. Venna juures oleks veider olnud, sest ta ei saanud põhjusest rääkida, pealegi võis tal seal mõni tüdruk olla.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Don't Empty Re: Don't

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum