Carnival Breeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat


Latest topics
» Chat
by Yamato Kasumi Sun May 10, 2015 5:35 pm

» Jacky Ingram
by Jacky Ingram Fri May 08, 2015 11:13 pm

» Party rock
by Jared Lawson Fri May 08, 2015 7:04 pm

» Sorry
by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

» Õhtusöök Bonsai Sushi's.
by Yamato Kasumi Thu May 07, 2015 8:04 pm

» It's been a long time, brother
by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

» Ma olen halb inimene
by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

» https://instagram.com/YamatoKasumi/
by Yamato Kasumi Wed May 06, 2015 9:42 pm

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Sun Jul 12, 2015 6:13 pm

Let's play a game

2 posters

Go down

Let's play a game Empty Let's play a game

Post by Logan Mitchell Sat May 02, 2015 11:55 am

Logan mängis pokkerit, see oli põnev ajaviide, kus läks ka strateegiat vaja. Logan oli enda kaartides üsna kindel, et võidab. Pannud kõik enda žetoonid mängu jäi Logan vaatama, mis teised teevad. Üks mees läks panusega kaasa. Lõpuks avati kaardid ja mehe näole ilmus rahulolev naeratus - ta oli võitnud. Mees vahetas žetoonid suuremate vastu ja läks neid vahetama. See töö tehtud, kõndis Logan kasiinobaari juurde, et seal üks jook osta ja naisega leti taga paar sõna vahetada.
OT:Vaba
Logan Mitchell
Logan Mitchell

Posts : 15

Back to top Go down

Let's play a game Empty Re: Let's play a game

Post by Juliette Rivera Sat May 02, 2015 4:08 pm

Juliette armastas kasiinos käimist, kuigi pokkeris tal kätt polnud ning üleüldse oli neiu kaardimängudes kehv. See oli põhjus, miks ta mängis ainult mänguautomaatidega. Hetkel istus neiu ühe taga, tops müntidega vasakus käes ning parem käsi neid münte automaati sisestades ja kangi tõmmates. Õnn pole aga tema peale veel langenud. Naisel ei olnud kuigi palju münte varutud, mistõttu oli Julie' tops varsti juba tühi. Selle lennutas neiu prügikasti ja lasi mänguautomaadi vabaks, jalutades edasi kasiinobaari juurde. Ülerahvastatud see polnud, vaid mõned üksikud mehed istusid leti taga. Nende hulgas Logan, kelle suunas Juliette naeratusega sammus. "Hei, Logan," sõnas neiu endiselt naeratades. Ta ei teadnud, mis nende vahel täpsemalt toimus, aga mõnel deidil nad olid käinud. "Tulid kasiinosse õnne proovima või lihtsalt janu kustutama?"
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Let's play a game Empty Re: Let's play a game

Post by Logan Mitchell Sat May 02, 2015 5:57 pm

Logan kuulis tervitust ning viis pilgu selja taha. "Juliette, ma arvasin, et sul ei vedanud sellistes mängudes," ütles mees sooja naeratusega vastuseks. "Mida ma võin sulle osta?" uuris ta järgmisena brüneti käest, kes oli Loganile juba armsaks muutunud. "Mängisin natuke pokkerit, ma luban seda lõbu endale harva, aga täna läks hästi," lausus mees vastuseks. Ta püüdis baaridaami tähelepanu, et siis Juliette saaks soovitud joogi kätte. "Mis sul täna õhtul veel plaanis on?" uuris Logan neiu käest.
Logan Mitchell
Logan Mitchell

Posts : 15

Back to top Go down

Let's play a game Empty Re: Let's play a game

Post by Juliette Rivera Sat May 02, 2015 8:51 pm

Juliette kehitas õlgu. "Ei veagi, aga ma ikka tulen tagasi ja proovin," sõnas tüdruk. Tal oli peaaegu kinnisidee see, et võidaks kasvõi ühe korra kasiinost midagigi, aga ei. Ega Julie ei lõpetagi sinna tulemist kuni ta lõpuks midagi võidab. Kui Logan uuris, mida võib neidisele osta, võttis Juliette tema kõrval oleval pukil istet. "Kui neil alkoholivaba puuviljakokteili on, siis see oleks ideaalne," sõnas naine. Juliette armastas üleüldse kokteile, kangemaid ta ei tahtnud peale esmast proovimist rohkem saada, aga tekiilale tegi erandi. Alkoholivabad joogid olid samas väga teretulnud. "Siis on hea. Rohkem ei julge proovida?" uuris Juliette. "Mõtlesin Zoe'ga midagi teha, aga ma olen kindel, et tal on juba plaanid tehtud," vastas naine. Zoe'st oli Juliette Loganile rääkinud, tegu oli ju neiu parima sõbrannaga. "Kui sul täna plaane pole, siis ma hõivaksin su õhtupooliku," pakkus Juliette. Baaridaam asetas neiu tellitud kokteili letile, millest ta koheselt lonksu võttis. Mõnus, külm ja värskendav.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Let's play a game Empty Re: Let's play a game

Post by Logan Mitchell Sat May 02, 2015 11:06 pm

"Ja muudkui kulutad raha. Las ma õpetan sulle kunagi pokkerit, seal on ka suurem lootus võita," arvas Logan. "Kindlasti on, siin on kõike," oli Kent kindel. Tegemist oli siiski viisakama kasiinoga. Mees ise kandis musti viigipükse ja valget pluusi, mille peal oli tumesinine pintsak. "Kas sa õhtusöögil oled juba käinud?" uuris Logan. Kui ei olnud, siis oleks mees meeleldi Juliette'iga näiteks sushirestorani läinud.
Logan Mitchell
Logan Mitchell

Posts : 15

Back to top Go down

Let's play a game Empty Re: Let's play a game

Post by Juliette Rivera Sun May 03, 2015 2:32 pm

"Võimalik. Aga mänguautomaatidega on ka lõbus," sõnas Juliette. Tal polnud midagi selle vastu, kui nende taga istuda ja ainult münte sisse toksida. Raha läheb, aga mis seal ikka, vähemalt on ju lõbus. "Ei ole veel," vastas Juliette ning lonksas seejärel oma kokteili. Mõnus suvine maitse. "Ma järeldan, et sa pole ise ka käinud, nii et võid mind viia kuskile," sõnas Juliette naeratades. Kõik söögikohad siin laeval olid head, seega polnud vahet, kuhu Logan ta viia tahtis.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Let's play a game Empty Re: Let's play a game

Post by Logan Mitchell Sun May 03, 2015 9:50 pm

"Seda küll," nõustus mees. "Kuhu ma siis sind õhtusöögile võiksin viia? Mille järgi sul isu on?" uuris Logan muigega. Ta lonksas jooki ja hoidis silmi Juliette'il, kes nägi praegu eriti suurepärane välja. Seda ilmselt seetõttu, et ta oli Loganiga. Mees ei tahtnud endale tunnistada, aga ta oli armumas ja Kent ei teadnud, kas Juliette tundis sama. Kas maksis Juliette'ile midagi öelda? Võib-olla. Järgmises peatuses mõtles Logan Juliette'ile unustamatu päeva korraldada.
Logan Mitchell
Logan Mitchell

Posts : 15

Back to top Go down

Let's play a game Empty Re: Let's play a game

Post by Juliette Rivera Mon May 04, 2015 12:06 am

Juliette mõtles hetke. "Ausalt öeldes, mulle sobib kõik, kuhu mind viia tahad. Mingi viisakas koht oleks tore ning pitsad ja burksid võiks kõrvale jätta," vastas naine muigega. Tema kokteil oli veel tervikult alles, seega veel ta ei tahtnud minna, aga varsti. Kokteilist rääkides, siis seda neiu lonksas ning hoidis oma pilku Loganil. "Mida huvitavat sa täna teinud oled?" uuris Juliette, "muide, peale õhtusööki me võiks minna kas sinu või minu juurde." Juliette'le tõesti meeldis Loganiga aega koos veeta ja neiule meeldis Logan, aga samas ka mehe noorem vend Liam.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Let's play a game Empty Re: Let's play a game

Post by Logan Mitchell Mon May 04, 2015 8:40 pm

"Ma ei viikski sind kuhugi tavalisse kohta, sina ei ole ju ka tavaline," vastas Logan. Ta lonksas jooki ning viis silmad jälle Juliette'ile. "Siin laeval on piisavalt kenasid restorane, kus õhtustada, loodetavasti saame seal ka laua," lisas mees naeratusega. "Mulle meeldib see idee. Üks sõber saatis mulle just eile lingi enda uuele dokumentaalile, ta käis pool aastat Aafrikas vaestes külades ringi ja nüüd sai ka film valmis. Ehk oled sellest huvitatud... Samas praegu oleks parem vist mõni vähemtõsisem asi," arutles mees.
Logan Mitchell
Logan Mitchell

Posts : 15

Back to top Go down

Let's play a game Empty Re: Let's play a game

Post by Juliette Rivera Mon May 04, 2015 9:34 pm

Juliette naeratas armsalt, kui Logan ütles, et näitsik ei ole tavaline. See oli kena kompliment, sest eriline on hea olla. "Kuskil kindlasti saame," arvas Juliette. "Mulle iseenesest meeldis minna kas Steakhouse'i, Bonsai Sushisse või Cucina del Capitano'sse. Sina võid valida, milline neist kõige sobivam tundub," lisas neiu. Kõikides nendes kohtades olid ideaalsed menüüd, toidud suurepärased. Pluss need olid oma olemuselt ka viisakamad. Juliette'i üllatas, kui Logan filmi välja pakkus. "Kusjuures, ma oleks ka mõne filmi vaatamiseks välja pakkunud, aga dokumentaali peale poleks ma eales tulnud. Ma ei teadnudki, et sulle dokumentaalid huvi pakuvad," sõnad neiu, "mulle meeldivad rohkem ajalooga seotud dokumentaalid. Eriti Teise maailmasõja aegsed, aga ma olen need kõik juba läbi vaadanud." Oma viimase lause peale Julie muigas ja lonksas seejärel oma kokteili.
Juliette Rivera
Juliette Rivera

Posts : 58

Tegelase leht
Vanus: 22
Hüüdnimed: Julie, Jules
Amet: Poole kohaga massöör, Cloud 9 Spa

Back to top Go down

Let's play a game Empty Re: Let's play a game

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum