Carnival Breeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Vaheta kasutajat


Latest topics
» Chat
by Yamato Kasumi Sun May 10, 2015 5:35 pm

» Jacky Ingram
by Jacky Ingram Fri May 08, 2015 11:13 pm

» Party rock
by Jared Lawson Fri May 08, 2015 7:04 pm

» Sorry
by Nate Rivera Fri May 08, 2015 1:12 am

» Õhtusöök Bonsai Sushi's.
by Yamato Kasumi Thu May 07, 2015 8:04 pm

» It's been a long time, brother
by Jared Lawson Thu May 07, 2015 6:45 pm

» Ma olen halb inimene
by Juliette Rivera Thu May 07, 2015 4:51 pm

» https://instagram.com/YamatoKasumi/
by Yamato Kasumi Wed May 06, 2015 9:42 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 11 on Sun Jul 12, 2015 6:13 pm

Vabandust?

2 posters

Go down

Vabandust? Empty Vabandust?

Post by Zoe White Sat May 02, 2015 10:15 pm

Zoe pidi paar tundi baaris üht sõbrannat asendama, kuid siis sai ta vabaks. Neiu mõtles, et läheb ja otsib Nate'i üles. Üks kolleeg ütles, et oli meest näinud ööklubide juures, seega võttis neiu suuna sinna. Ta võttis juuksed patsist lahti ja sasis neid kergelt. Pisike käekott pika musta rihmaga üle rinna jooksmas, toppis Mel sinna enda mobiili. Kus Nate küll oli? Lõpuks nägi Zoe meest ühe baariukse lähedal seismas ja mingi punapeaga väga sõbralikult rääkimas. Nate'i kehakeelest võis juba välja lugeda, et tegu ei olnud tavalise vestlusega. "Nate?" küsis neiu, olles jõudnud noormehe juurde. See naine oli Zoest nähtavalt vanem. Punapea paistis olevat häiritud Zoe juuresolekust.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Vabandust? Empty Re: Vabandust?

Post by Nate Rivera Sat May 02, 2015 10:30 pm

Nathaniel oli teel oma klubi poole, kui kohtas üht naist, kellega ta paar päeva tagasi tuttavaks oli saanud. Nad jäid lobisema, Nate pani natuke oma šarmi mängu, naine läks kaasa ja nii sai small-talkist jutuajamine, mis ilmselt oleks väheke privaatsemasse kohta sobinud. Aga kuna nad ei teinud midagi ebasündsat, siis leidis Nate, et mingi suvaline flirt võib täitsa avalik olla. Nathaniel rääkis päris meelitavalt Cloud 9 Spast, kuhu naine võiks lõõgastuma minna ja hiljem kuluks klubitiir ära ja parim klubi laeval on ilmselgelt tema oma. Naine tundus väga meelitatud olevat, et Nate teda klubi külastama kutsus.

Ja siis ilmus eikuskilt Nate'i tüdruksõber. "Jah?" pööras Nathaniel kogu oma tähelepanu Zoe'ile, enne aga saatis ühe vabandava pilgu punapeale.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Vabandust? Empty Re: Vabandust?

Post by Zoe White Sat May 02, 2015 10:37 pm

Zoe arvas, et suhtes on nad üksteisele pühendunud, aga ilmselgelt oli Nate vist asjast teisiti aru saanud. "Ma olen nüüd vaba ja mõtlesin, et teeksime midagi, aga ilmselgelt oled sa endale juba ühe kaaslase leidnud õhtuks," oli neiu aus, hoides enda siniseid silmi Nate'il, kellele Mel oleks tahtnud praegu joogi näkku visata, kahju, et siin keegi jooke ei käinud jagamas nagu mõnes kallimas ööklubis. Mis kuradi pärast see punapea veel siin passis? Ta ära ei tahtnud minna?
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Vabandust? Empty Re: Vabandust?

Post by Nate Rivera Sat May 02, 2015 10:53 pm

Nate'il ja Zoe'il on pühendumisest vist erinevad definitsioonid. Flirt on süütu värk või ei meeldi Zoe'ile, et Nate üleüldse teiste naistega suhtleb? "Ma kohtan juhuslikult tuttavat ja sina järeldad, et raudselt on nüüd temaga õhtuks plaanid?" Kus nüüd kujutas ette. "Ma olen terve õhtu tööl," tuletas Nate meelde. Täna õhtul, homme õhtul, igal õhtul. Mingi suvalise tuttava pärast ta küll plaane ümber tegema ei hakka. Kui aga Zoe'il on ettepanekuid, siis võib ta klubi Liami hoolde jätta küll. "Aga oli meeldiv jälle näha," pöördus Nate punapea poole, andes talle üsna selge vihje, et naine võiks nüüd oma enne pooleli jäänud teekonda jätkata, "laev pole üüratu, küllap kohtume veel." Kui punapea lahkunud oli, muutus Nathaniel väga tõsiseks ja väljendas päris arusaadavalt oma pahameelt:"Mis sul viga on?" Jälle väsinud ja seepärast tujutseb? Puhaku siis, mitte ärgu tulgu tühja koha pealt draamat tegema.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Vabandust? Empty Re: Vabandust?

Post by Zoe White Sat May 02, 2015 11:40 pm

Zoe jälgis tõsisel ilmel Nate'i, kes käitus, nagu oleks süütu flirt täiesti okei. Kui nii, siis nii, tüdruk kavatses tulele tulega vastata. "Olgu, kui sul ei ole aega, siis ma lähen otsin mõne sõbra üles. Keegi ikka tahab minuga õhtu veeta," vastas Mel ehk liiga teravalt. Ta oli põhjusega ärritunud. "Mis mul viga on? Kuidas sulle meeldiks, kui ma mingite kuttidega flirdiksin? Oleks ka kõik okei?" uuris neiu kätega žestikuleerides.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Vabandust? Empty Re: Vabandust?

Post by Nate Rivera Sun May 03, 2015 11:03 am

Nathanieli meelest oligi süütu flirt täiesti okei. Miks ei peaks olema? "Minugi poolest, veeda õhtu, kellega tahad. Sa tead, et ma olen õhtuti klubis, ära käitu nagu sa oleksid üllatunud, et mul sinu jaoks aega ei ole. Ja ma ei tea, kas ma tahan seda kuskilt näpistada ka, kui sa seda aega tüli norimiseks ja vingumiseks kasutad," rääkis Nate. Ta ei viitsinud mingi süütu flirdi pärast maid ja merd jagada. Las Zoe rahuneb maha - saab ehk ise ka aru, et Nate ei teinud midagi halba. "Oleks küll. Ma vaataks muiates pealt," vastas Nate, "kuni sa sellega toime tuled, lase käia. Aga ära pärast mulle kurtma tule, et asi läks käest ära." Nathaniel pole kunagi ühtegi naist enda küljes hoidnud ja sama eeldab ta ka naistelt. Kui kaks inimest tahavad koos olla, siis nad lihtsalt ei peta üksteist ja mingiks armukadetsemiseks pole Nate'il küll aega. Kui Zoe'ile mehe elustiil ei meeldi, palun väga, leidku keegi teine. Loomulikult oleks ta väga löödud, kui Zoe ta maha jätaks, sest ta armastab seda neiut, aga sellist mõttetut draamat ta oma ellu küll ei vaja, nagu see neiu praegu korraldas.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Vabandust? Empty Re: Vabandust?

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 12:20 pm

Zoe ei suutnud uskuda, et Nate praegu selline sitapea oli. Kuhu oli kadunud hooliv noormees, kes suutis neiu nii õnnelikuks teha? Praegu oli küll Mel kindel, et kui Nate tahab seda suhet üldse jätkata, siis ta peaks enda ülbust kõvasti tagasi tõmbama. "Ma ei tea, miks ma üldse sinuga tahtsin enda vaba aega veeta, kui sa käitud viimase idioodina," lausus neiu külmalt. Ta oli vihane ja oleks tahtnud enda vennaga rääkida, kuid ei saanud. Kui Patrick saaks asjast teada, siis ta ilmselt lööks Nate'i maha. Praegu oleks see küll täitsa tore stsenaarium, aga nii õel ka Zoe nüüd ei olnud. "Tule minuga rääkima, kui sa ei ole enam see poisike, kes peab end pidevalt tervele maailmale tõestama," lisas neiu, pöörates ümber ja hakates minema kõndima.
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Vabandust? Empty Re: Vabandust?

Post by Nate Rivera Sun May 03, 2015 4:39 pm

Nate ei arvanud, et peab end pidevalt tervele maailmale tõestama. Miks Zoe üldse nii arvab? Nate on lihtsalt sõbralik kõikide potensiaalsete klientidega.Mis selles siis nüüd halb on? "Kui sinu jaoks on suhtes olles flirtimine säärane patt, siis mida sa mu vennaga sahkerdad?" küsis Nathaniel. Ta ei vaevunud Zoe't lahkumast takistama. Nagu öeldud, ta ei hoia kedagi enda küljes kinni. Zoe kas võtab teda sellisena nagu ta on või on nende vahel kõik läbi. Narr loota, et Nathaniel muutub.o
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Vabandust? Empty Re: Vabandust?

Post by Zoe White Sun May 03, 2015 5:54 pm

"Su vennaga sahkerdan? Ma ei ole temaga midagi peale sõbraliku suhtluse teinud. Ma saan Juliette'iga ka suurepäraselt läbi, kas ma ei tohi? Ma ei teadnud, et ma sinu perekonda pean nagu tuld vältima, sest ilmselgelt see jääb sulle ette," vastas neiu ärritunud toonil. Jah, aeg-ajalt oli jutt Marcusega natuke flirtivaks muutunud, aga see oli kõik vaid naljaga tehtud, eks? Zoe kõndis minema, jättes Nate'i endast maha sinna passima. Poiss-sõber või asi.
OT:Lõpp?
Zoe White
Zoe White

Posts : 71

Back to top Go down

Vabandust? Empty Re: Vabandust?

Post by Nate Rivera Sun May 03, 2015 6:01 pm

"Et kui sina flirdid mu vennaga, siis näitab see sõbralikkust, aga kui mina flirdin tuttavaga, siis raudselt petan?" küsis Nate, "Ma ei ole sulle kunagi midagi keelanud ega hakka ka. Sa teed oma valikud ise ja käitud südametunnistuse järgi. Mina leian, et flirt ei ole mingi näitaja ja kui sinu meelest on, siis on see sinu probleem." Sellega sai Nate kõik öeldud ja kuna Zoe lahkuda otsustas, läks Nathaniel tööle.

OT: Lõpp.
Nate Rivera
Nate Rivera

Posts : 75

Tegelase leht
Vanus: 25
Hüüdnimed: Nate
Amet: Club 02 omanik

Back to top Go down

Vabandust? Empty Re: Vabandust?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum